Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-20, 19:38   #2588
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Ja jestem ciekawa kremu na przebarwienia z Pharmacerisu, zestawu Awokado z Bielendy, deo z Nivea (jak u niego z zapachem), odżywki z Essence i Eveline, kremu do rak z Nivea, mleczka do ciała Kozie mleko (łagodny zapach?).
Dziękuję
Krem na przebarwienia z Pharmaceris u mnie się niestety nie sprawdził, wprawdzie jeszcze używam, ale w ogóle moich przebarwień nie zredukował. Dodam, że mam przebarwienia hormonalne, czyli te trudne do zlikwidowania, może w przypadku potrądzikowych lepiej się sprawdza Używałam go od zeszłej jesieni do wiosny, zrobiłam przerwę latem i znów do niego wróciłam, ale chyba dalsze używanie go nie ma sensu w moim przypadku. Mam zamiar kupić sobie Neostratę

Kulka z Nivea jest o zapachu trawy cytrynowej, bardzo ładny świeżutki zapach ( jest to ładna świeżość, nie w stylu odświeżacza do toalet).

Odżywka z Essence nic z moimi paznokciami nie zrobiła, natomiast Eveline to mój kolejny KWC. Wcześniej miałam wesję SOS dla kruchych i łamliwych paznokci, teraz mam Paznokcie twarde i lśniące jak diament. Zawsze miałam długie i mocne paznokcie, ale jakieś 2 lata temu zaczęły mi się strasznie łamać i przede wszystkim rozdwajać. Wypróbowałam wiele produktów, ale dopiero Eveline uratowało moje paznokcie i znowu są długie

Mleczko Ziaja Kozie mleko (znów mój KWC) ma taki bardzo kremowy zapach. Czy łagodny? Hmmm na pewno nie neutralny, ten krem jest wyczuwalny, nie wiem jak długo, bo używam go wieczorem i za bardzo nie zwróciłam na to uwagi.

A kompresu i maseczki Bielendy jeszcze nie używałam
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując