Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - lumpeksy we wrocławiu!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-29, 13:32   #7
bowess
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
lumpeksy nie tylko we wrocławiu!

Kilka pięknych par spodni kupiłam w małym sklepiku na bazarku przy Bacciarellego, ceny ok. 20zł/para, ale proszę mi wierzyć, że warto - dżinsy są nie do zdarcia. Korzystając z trwających ferii zamierzam po raz pierwszy wybrać się na Nyską i mam nadzieję, że wypad będzie owocny. Mieszkam we Wrocławiu od 7 lat, a jeszcze tam nie byłam.
Jak do tej pory większość zakupów ciuchlandowych robiłam w Twardogórze, gdzie regularnie bywamy z mężem. fazuuss - jeżeli to twoje okolice, to szczerze polecam wycieczkę. W samym centrum jest chyba ze 6 ciuchlandów.
Największy - Edula - na piętrze nad Biedronką blisko Rynku oferuje bardzo duży wybór ciuszków. Rzeczy na stołach 10zł/kg (czasem 1zł/sztuka), warto poszukać, bo naprawdę ładne - ostatnio kupiłam 2 pary eleganckich spodni za 2zł i mierzyłam bardzo ładne żakiety, niestety jako typ długoręki nic nie trafiłam. Rzeczy na wieszakach wycenione, czasem dość wysoko, ale wybór bardzo duży. Najbardziej zadowolona jestem z kupionego tam spodniumu Hennes, który kosztował 35zł.
Dużo ciekawych rzeczy można znaleźć w sklepie Odzież z Kanady i USA - ul. Kopernika, blisko pl. Piastów. Rzeczy są rozsądnie wycenione, świetnej jakości. Jeżeli ktoś potrzebuje, to znajdzie tu rzeczy w naprawdę dużych rozmiarach. Dużo odzieży wiosenno-letniej. Moje ostatnie tamtejsze zakupy to dżinsy (14zł) i bluza Wilson (3zł) dla męża.
W lumpeksie blisko przystanku pks byłam z siostrą tylko raz, w sobotę zawsze jest wyprzedaż, ale nie zwróciłam uwagi z jakiej ceny na jaką - powiem tylko, że oglądałyśmy kurtki i za 35zł kupiłyśmy dwie ze sztucznej skóry, siostra dłuższą, jasny brąz, na guziki, a ja krótką, fioletową na zamek. Kupiłam też bluzkę koszulową Hennes w krateczkę za 3zł.
Naprawdę polecam te ciuchlandy!
bowess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując