Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-18, 21:32   #19
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

dziewuszki w 2009 roku wychodzę za mąż<jupi> restauirację mamy STYLOWĄ i tam w najwyższym menu jakie wybraliśmy mamy ciasta z domowego wypieku oraz Tort z kalisza a osobiście polecam cukiernię z Masanowa. Siostra mojego TŻ stamtąd brała i mmmm przepyszne średnio blacha ciasta to 35 zł. w Grosiku na ul. Rejtana na której mieszka mój TŻ można kupić różne słodkości z tamtej ccukierni np. przepyszne babeczki czy też placuszki. Fotografa mamy foto ostrowskich,. sprawdzeni, godni polecenia. Zostaje kwestia orkiestry wachamy się nad VACUUM z Kalisza, ACCORD z Konina, oraz ANDANTE z Odolanowa. w Komedzie też pytaliśmy się o wesele, ale 160 zł od osoby chcieli + 2500 poprawiny, słyszałam, że tam jest fajnie, no ale wiadomo, nie na każdą kieszeń.
A jeśli chodzi o cukiernie to nie FOKT tylko VOGT polecam ciasta przepyszne, torty również na ul. Różanej w cukierni-piekarni mają codziennie świeże wypieki tej cukierni.

anette_2007 gdzie macie ślub i wesele?? ja w św. Antonim

ja ciasta na pczki też będę kupowała z przyszłą teściową osobno właśnie w Masanowie
__________________
Aleksandra 19.04.2011

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-02-25 o 10:40 Powód: post pod postem
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując