Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-21, 10:38   #1730
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Właśnie to tej oliwki,zamiennie z niebieskim Babydreamem,używam do ciała Oczywiście również nakładam je na mokrą skórę,ale mimo tego,tłusta warstwa zostaje.Podsunęłaś mi jednak genialną myśl,miałam chyba z 5 lat temu oliwkę Hipp,a ona się bardzo dobrze wchłaniała.Muszę znowu ją kupić i przetestować

Dziewczyny,w każdym TK Maxxie są takie kosmetyki?!Zawsze sądziłam,że to sklep tylko z ciuchami.Czy w Galerii Katowickiej są w tym sklepie dostępne produkty Yes to...?Miałam z 5 lat temu ich szampon,odżywkę i maskę do twarzy,zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie.
Dla mnie oliwka Hipp jest beznadziejna, wysuszała mi skórę i mojemu dziecku też, ale wielu osobom pasuje, na rynku stacjonarnie jest już coraz więcej fajnych olejków, jest też Hipp dla mam w Rossmannie

Z tego co wiem, to w każdym tk są kosmetyki, tylko np w Katowicach bardzo szybko się wyprzedają i trzeba po prostu mieć fart, lepiej zaopatrzony jest czeladzki TK, z tego co Koshatka pisała.


Promolcia, Burt's Bees jest na Eccoverde, iperfumy i parę rzeczy mają w iwosie.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora