Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-04, 07:09   #4910
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Cześć kochane


Ja o 15:30 kończę i cieszę się z tego bardzo, choć wolałabym jeszcze wcześniej kończyć 16 to jeszcze pikuś, ale w mojej poprzedniej pracy pracowałam 10-18 i to była masakra. Nic nie miałam z dnia... i tak przez 3 lata

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------


Ale porządek
koszmar wiem, ze np. w stolicy tak się pracuje

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość


To była pierwsza, więc bez ekscesów Ale chłopak (bo rok młodszy, na młodszych mnie wzięło) fajny i nawet dawał radę mojej przebojowości, zwykle to peszy facetów, a ten na spokojnie, i inteligenty, i żart dobry... Mógłby być tylko wyższy ode mnie ale nadrabia innymi rzeczami, więc dajmy mu szansę


---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Nigdy nie sądziłam, że umiałabym się wyszykować w mniej, niż godzinę, a tu nawet i w 20min można, jak trzeba Jest taka zasada w psychologii, że poświęcimy danemu zadaniu po prostu tyle czasu, ile na niego mamy, no i to racja.

Fajowe

No i ja podobnie, dobrze, że rzęsy mam doczepione Bardzo to ułatwia życie.

Przekręcam się i mi mózg szwankuje (stąd ci młodsi) Nie, ale poważnie, nie da się tak, jestem truposzem i tylko dopalacze przed siłownią mnie ratują, po nich mogę trochę pożyć


---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Dziewczyny, jakby któraś z Was chciała mini bronzer TF to mam 2 sztuki zafoliowane i chętnie wymienię za np. krem do rąk
Mam też mini bazy z poprzednich boxów, ale nie pamiętam jakie firmy, jak któraś byłaby zainteresowana, to sprawdzę w domu

Edytowane przez maarthusia
Czas edycji: 2016-08-04 o 07:12
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora