Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sklep Naturalne Piękno
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-25, 14:35   #344
Yoko99
Raczkowanie
 
Avatar Yoko99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 422
GG do Yoko99
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Zatem chyba sobie kupię, w tym sklepie jest tyle fajnych rzeczy zastanawiam sie jeszcze nad ekstraktem z Gotu Kola ciekawe czy można z tego proszku zrobić maseczkę czy też dodaje się go do kremu albo toniku Pisze,że jest skuteczny w leczeniu trądziku, tylko,że nie jest za tani i to mnie boli najbardziej
Co do gotu kola - zakupiłam sobie 10 g w postaci proszku, bo widzę teraz, że jest i w płynie. Proszek ma kolor oliwkowy, w wersji z naturalnego piękna stężenie triterpentów (cokolwiek to jest...) wynosi 10%. Jest też dostępna gotu kola w mazidłach, tylko tam występuje pod nazwą cantella asiatica i ma stężenie 30% i trochę inny - beżowy kolor i bardziej śmierdzi
Z tego co piszą to dodaje się jej do różnych mieszanek do 5%, więc stosowanie jej samej jako maseczki odpada. Ja dodaję do hialuronu z niacynamidem, olejami itp. na oko, ale trzeba z nią uważać - bo raz za dużo mi się wsypało i podrażniło mi ryjek - swędzenie, zaczerwienienie itd - więc ostrożnie. W trądziku chyba trochę pomaga, ale moim zdaniem przede wszystkim ma działanie ujędrniające - zresztą chyba ekstraktu z podobnej roślinki użyto w Advanced Night Repair EL.

Edytowane przez Yoko99
Czas edycji: 2011-02-25 o 14:50
Yoko99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując