Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-22, 20:10   #55
kularek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 328
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Oldzia - to mój synuś właśnie skończył 6 mies i chyba ten skok ma teraz jeszcze kilka takich nocy i oszaleje najchętniej cyca by z buzi nie wyjmował a smoczka tylko poczuje i wypluwa :/


Iris - zdrówka kochana dla Igorka a dla Ciebie dużo siły i powrotu na święta do domu - buziaki dla Was


Iza - dzięki za odpowiedź - właśnie ja dość często używam suszarki i dużej szczotki do układania - przydałaby mi się taka machinka - jak by to mój synuś określił


joanna - ja pytałam i jutro wysyłam tż po pomarańcze ! suszarkę ma moja mama więc pożyczam i jutro suszymy


malwiska - rowerek super, też bym te kolory wybrała ale cena powalająca


Iza - za pierwszy ząbek i coś ty masz rację na pewno więcej marudzenia nie będzie


Celebrinfea - teściowa ... zostaw jej kiedyś małą na cały dzień


witajcie wieczorowo

zawiozłam dziś rano Jasiula do przedszkola -śpieszyliśmy się bo już późno było a tam ani jednego dziecka nie było pani była jedna i wprost nie powiedziała ale sugerowała bardzo miło żebym Jasia nie zostawiała więc wróciliśmy - ale nie podoba mi się bardzo takie zachowanie - zwłaszcza rodziców bo kurde z katarem wysyłają do przedszkola i jest ok a przed świętami to w domu dzieci trzymają - chyba żeby sobie przygotowania świąteczne ułatwić
potem już normalnie byliśmy na angielskim Franul był z nami a tak okropnie na dworze, że najchętniej w ogóle bym nigdzie nie wychodziła
a poza tym to dzisiejszy dzień miałam okropny i chcę go zapomnieć jak najszybciej
kularek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując