Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy można zaufać facetowi, który zdradził?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-05, 13:17   #11
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Czy można zaufać facetowi, który zdradził?

Cytat:
Napisane przez dijstra Pokaż wiadomość
Obawiam się, że masz 100% racji.

Tak gwoli ścisłości - oni rozmawiali przez łańcuszek w drzwiach, nie wpuścił jej do środka bo była agresywna, waliła w te drzwi jak opętana. Ja też nie byłam specjalnie w formie na konfrontację.
Mam do niego pretensje, że mnie w takiej roli postawił bez możliwości wyboru. Teraz ta kobieta mnie zapewne nienawidzi, kiedy ja nie zrobiłam nic złego. Wiem, że on powiedział i jej i swojej rodzinie, że pracujemy razem. Autentycznie się boję, że któregoś dnia ona może mi wparować do pracy i narobić syfu. Pracuję na stanowisku, gdzie mam kontakt z klientami i ludźmi z zewnątrz, więc teoretycznie to jest możliwe.
Rozmawiałam o całej sytuacji z przyjaciółką, która jednak twierdzi, że powinnam dać mu szanse. Niby taki fajny facet mógłby mieć każdą, a skoro za mną ugania się od miesięcy, to znaczy że ma poważne zamiary.
Jedna część mnie jest szczęśliwa, że on w końcu sytuację ma wyklarowaną, inna część chciałaby mu przywalić. Złość miesza się z nadzieją, smutek z radością, boże już nie wiem co myśleć.
Raczej tamta się dowiedziała przez przypadek i on nie ma wyjscia, musi sie nadal za Tobą uganiać.
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując