Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-05, 09:04   #4358
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dostałam od Korah próbkę toniku Orientany z trawą cytrynową i na razie mi pasuje. Uważam go co prawda za zbyt mocno perfumowany, ale robi to, czego od toniku oczekuję czyli oczyszcza, nie zostawia warstwy, nie ściąga.
Mnie służy codziennie, bardzo mi podpasował, zwłaszcza na lato

Cytat:
Napisane przez Margo123 Pokaż wiadomość
Jestem zła na siebie.Obiecałam sobie nie robić już zakupów na BU bo żadne ich preparaty mi nie podpasowały i kończyły zawsze rozdawane po znajomych. Ostatnio,ponieważ moja skóra szaleje,jest przesuszona, trochę sciągnieta,wrazliwsza niz zwykle,ale nadal ze sklonnoscia do wyprysków,a przede wszystkim do przebarwień,kupiłam serum rozjasniające extra.Więcej niż tydzien używam i już wiem,ze to nie bedzie to.Główny problem,to baza - nigdy nie pasowaly mi sera z BU ,bo wszystkie ich sera są oparte na olejach ,czy to mleczko winogronowe czy oliwkowe,to i tak jak dla mnieta sama okropna tłusta maź.Ale wczesniej miałam skóre tłustszą,myslałam,że teraz może to bedzie dobre wyjscie - lagodna baza = lepsze nawilzenie i mniejsze podraznienia.Otóż nie.Brak uczucia nawilżenia,za to wrazenie zaklejonej twarzy nadal jest obecne.Koloryt skóry też jakiś taki niespecjalnie fajny (możnaby pomyslec ze to przez podrazniajacy kwas liponowy,ale ja tolerowalam go zwykle dobrze i to nie jest moj pierwszy preparat z nim).I ropne wypryski jakoś tak od kiedy używam tego serum pojawiają się częściej.Serum raczej nie dla mnie.Część odleję sobie i zużyję pod oczy,a reszte oddam komus.
Mazidla wprowadzily fajne sera bezolejowe,podoba mi sie ich serum ANTYOKSY c+fa+ala i to będzie moj nastepny zakup
Z tego właśnie powodu nigdy jeszcze nie kupiłam żadnego serum BU, wszystko na olejach. za wyjątkiem lekkiej wersji Flavo. Widziałam te nowości na mazidłach, ciekawe
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora