Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o dekoloryzacji włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-12-14, 20:25   #236
kama001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2
Question dekoloryzacja raz jeszcze...

przepraszam, że po raz kolejny poruszam ten temat, ale po przejrzeniu chyba wszystkich wątków, jakie pojawiły się na forum w związku z nim, mam ogromny mętlik w głowie. ponad rok temu zaczęłam tlenić włosy. wcześniej miałam średni brąz (też farbowane, mój naturalny kolor to ciemny blond, ale już dawno nie widział światła dziennego) i wyszły blond, chociaż nie tak jasne, jak chciałam. stopniowo pod wpływem róznych farb nadających odcienie platynowe i gołębie włosy stały się bradzo jasne. i wtedy (chyba we wrześniu) zachciało mi się wrócić do ciemnego blondu. użyłam farby Loreal "ciemny blond opalizujący" czy coś takiego, no i włosy wyszły oczywiście ciemnobrązowe, jak to zwykle bywa do teraz farbowałam kilka razy różnymi odcieniami brązu, ale chciałabym wrócić do blondu... rzecz w tym, że przynajmniej połowa włosów to te, które były wcześniej tlenione, są więc bardzo zniszczone. zastanawiam się, czy zaryzykować ten dekoloryzator Loreal, a potem nałożyć farbę o odcieniu bardzo jasnego blondu. zdaję sobie sprawę, że nie wyjdzie mi od razu platynowy blond, ale czy w ogóle będzie to wyglądało w miarę normalnie? czytałam posty na temat dekoloryzacji i doświadczenia dziewczyn są skrajnie różne - jedna pisze, że włosy z ciemnorudych stały się białe, ale połowa jej wypadła, druga z kolei, że udało jej się z ciemnobrązowych zrobić blond...
wiem, że to lekka głupota myśleć przy tak ciemnym kolorze o dekoloryzacji, ale szczerze mówiąc brakuje mi w tej dziedzinie wyobraźni, bo farbuję włosy już kilka ładnych lat i czasami robiłam z nimi takie rzeczy, że nikt nie wierzył, że coś mi jeszcze zostanie na głowie.
napiszcie, co w ogóle o tym wszystkim sądzicie. pozdrawiam
kama001 jest offline Zgłoś do moderatora