Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Buff'd
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-28, 18:07   #463
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Lorri moze daj na przodzie ze naklejki na probkach sa poprostu te same co na uzupelnieniech, bo moze nie wszyscy wiedza, 3gr to mniej wiecej duza lyzka do zupy proszku
Tak zrobię. Już prywatnie komuś zwracałam uwagę, że 10 g to to nie jest. Próbki podkładów ważą ok. 1 g. Sprawdzę dokładniej, jak będę przesypywać do pojemniczków.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Light to również moja ulubiona formuła choć nie wiem jak dać jej matowe wykończenie na dłużej próbowałam już sericite i putty buff'd, dziś puder wykańczający z meow i tak się świecę po 3-4 godzinach
3-4 godziny to jak dla mnie optymalny czas, nawet przy tradycyjnych podkładach i pudrach. Dłuższy mat oznaczałby u mnie przesusz. A przesusz wzmożone przetłuszczanie. I tak w kółeczko. Po 3-4 h przykladam bibułkę, ciapnę się puderkiem i jest OK.

Gorzej jak lampa się robi po paru minutach przy niektórych minerałach. Zastanawiałam się nad tym fenomenem i sposobem jak by temu zaradzić i olśniło mnie, że nie jest to w sumie nic nadzwyczajnego w moim przypadku. Gdybym po nałożeniu zwyklego fluidu nie przypudrowała matowej jeszcze twarzy pudrem, to miałabym równie szybko efekt jeszcze gorszy. I mało tego, że muszę mieć puder, muszę go jeszcze odpowiednio nałożyć. Nie pędzlem, tylko puszkiem lub gąbeczką (choć znalezienie odpowiedniego/niej nie jest łatwe). Tylko jeśli sobie porządnie "docisnę" mejkap do buziaka, to mogę liczyć na kilkugodzinny mat. Myślę, że z minerałam będzie podobnie. Najpierw może być puder nakładany pędzlem, potem podkład pędzlem, ale na koniec musi być stemplowanie.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując