Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-25, 16:23   #3585
aniula22856
Raczkowanie
 
Avatar aniula22856
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 32
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Chciałam przebić dzisiaj język i co byłam w trzech salonach, nademną chyba wisiało jakieś fatum.. i w 1 piercerka była na urlopie i może by mi przebiła bo było do niej nawet dzwonione, ale niestety narzędzia były oddane do sterylizacji, a w 2 piercera nie było bo gdzieś pojechał( natomiast w 3 piercerki też akuratnie nie było ehh.. no, ale do tego ostatniego umówiłam się na jutro ) Happyy.. no i teraz mam pytanie bo bez tego by się nie obeszło heh:P Bo w tym ostatnim salonie do którego wybieram się jutro babka powiedziała, żę będzie trzeba wypełnić jakąś ankiete, i jak któraś z was też wypełniała tą ankiete to o co w niej kaman?? A i zapomniałabym oczyiście we wszystkich trzech salonach potrzebna zgoda rodzica i jeszcze najlepiej byłoby przyjść z rodzicem.xD no ale jakoś bez tego się obejdzie bo troche kitu powciskałam :P. No więć trzymajcie jutro za mnie kciuki, żebym w końcu przebiła ten jęzorek i zdam sprawozdanie jak było. Pozdro
__________________


gówno mnie to obchodzi
kto na forum komu lodzi
kto na forum komu słodzi
kto podobny jest do Dodzi
kto z kim tutaj zaszedł w ciąże
od miłości mi nie dobrze.

aniula22856 jest offline Zgłoś do moderatora