Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-26, 18:28   #3726
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no to ja tak od poczatku robilam wiec dla mnie zadna nowosc myslalam ze jeszcze jakis inny system jest
nie potrzebowalam ich wtedy bo jak jestem blada to i tak bardziej mi pasuja mythic niz 03, ale teraz juz spokojnie moglam je kupic zobaczymy jak bedzie jak dojda

no to tak jak napisalam wyzej myslalam ze chodzi o jeszcze inny system, bo ja tak zawsze robilam od samego poczatku, myslalam ze kazdy tak robi bo i latwiej w sumie no revlon az taki silnie zolty nie jest ale 180 i 250 maja zolte pigmenty i ladnie wygladaja za to z mineralkow EDM trafilam na takie mega zoltki ze zaraz odeslalam moze by Tobie spasowalY

no zalezy od skory ja na revlona narzekac nie moge bo i to jedyny podklad ktory mnie nie uczulil ani nie zapchal, a i czolo mi sie zaraz nie swieci tylko ze teraz chcialam cos rozswietlajacego na lato i tylko zeby wyrownalo mi koloryt skory, ale nie mam pojecia co wybrac
mi mineraly poki co wogole nie podchodza wiec i nie kombinuje dalej bo wole kupic to co mi sie marzy
a wiesz jak ładnie rozświetla formuła semi-matte i o-glo?
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora