Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kto prowadzi najlepszy kurs manicure w Krakowie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-22, 23:44   #3
olkak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 48
Dot.: Kto prowadzi najlepszy kurs manicure w Krakowie?

Az zacytuje

Cytat:
Napisane przez olkak
MAJKA, WWW.ASP.EDU.PL TO NAJLEPSZY WYBOR JAKIEGO OSTATNIO DOKONALAM POZA CHLOPAKIEM I 6-CIOSMKOWA HERBATA.

Co prada jeszcze odkladam na Kosmetyke,ale bylam juz w ASP na paznokciach i wizażu.Jak dla mnie rewelacja,moze troche czegos innego oczekiwalam,ale to bylo bardzo pozytywne zdziwienie.Jak czytasz 'akademia'to myslisz o 'szkole', wiesz,lawki i inne sprawy ,a tu jest na prawde swietna atmosfera w ktorej swietnie wdzystko wchodzi do glowy.

Pazurki prowadzi przefajna kobieta,DAria,czadowa,m ega szybko lapie kontakt z ludzmi,tak ze po dwoch godzinach czulysmy sie przy sobie jak bysmy sie znaly od miesiaca.Pani Krystyna Leczynska(to ta ktora prowadzi wizaz i kosmetyke i zalozyla ASP),to po prostu KLASA.Co tu duzo mowic,nie zagniesz jej.Wizaz prowadzi nie tylko od strony"warsztatu" ale bardziej"duchowej",a cwiczylysmy pod jej okiem wraz z jej asystentka Kasia.dyrektor to kulturalny pan,a jego syn to sympatyczny facet (jak to pan czyta to pozdrawiam-Olka K. z paznokci i art-visage z grudnia,ta od walizki )

Bylam na paznokciach w 6-osobowej grupie,z czego 4 osoby byly spoza Polski,to juz samo mowi o charakterze ASP.Na wizazu byly 4 osoby,w tym jedna z kosmetologi.Jedno czego na prawde zaluje to ze nie zrobilam fiberglasu zaraz po manicure,bo to w ASP oddzielny kurs,a wszystkie dziewczyny od nas to robily-przez to jak wroce na Fib.to bede miala inna grupe ktorej nie znam.

A tak sie rozpisalam(chociaz raczej malo pisze '[),bo to fajnie bylo ogladac jak tak wszyscy sie o nas dziewczyny staraja,a to warto docenic.Latalo dookola nas z 5 osob,tak zeby wszystko bylo ok i zgodnie z planem,w efekcie niczego nam nie brakoalo i nas "wypiescili" od a do z.

Juz w tym tygodniu przed ostatnim sylwkiem(bylam w austrii),zczelam robic pazurki,w sumie zrobilam na ta okolicznosc 8 akryli i 4zele,a samego sylwka jeszcze 3makijaze (plus wlasny ;]),wiec praktycznie kursy mi sie zwrocily i zbieram terazna kosmetyke.Wczesniej cwiczylam ze 2-3 tyg.na siostrze i paru kolezankach,zeby nie skwasic na prawdziwej klientce i juz czuje sie w miare ok,jeszcze to nie jest megaperfekcja,ale zupelnie dobrze mi sie pracuje.

A jak chcesz pogadac to pisz mi mesga na forum albo na gg

Stronka ASP: www.asp.edu.pl
Sprawdzone,bylam i POLECAM
olkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując