Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Solarium :/
Wątek: Solarium :/
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-13, 18:27   #661
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez malenka294
No własnie mam takie pytanie-czy solarium jest rzeczywiscie takie złe?czy nie da się opalac bezpiecznie?
Ja czasem lubie sobie pójsc do solarium,w zimie najczęsciej zeby sie zagrzac,lepiej poczuc i oczywiscie opalic,a że szybko się opalam to nie musze chodzic tam często,i własnie miłe panie z solarium zaproponowały mi kosmetyki solaryjne,na takim kosmetyku pisze ze jest przeciwzmarszczkowy,ze chroni skórę przed przedwczesnym starzeniem i zapobiega przesuszeniu,a poniewaz mam obsesje na punkcie mojej skóry więc jak juz idę to tylko z takim kosmetykiem,bo nie chce zeby moja skóra wyglądała jak u jednej pani ze zdjęcia w pewnym wątku,przyznam ze rzeczywiscie po mojej skórze nie widzę zadnych tych ''złych oznak'',ale chodzę rzadko wiec moze jeszcze za wczesniej na jakiekolwiek oznaki?
A wiesz co to jest opalanizna?

Moja mama dziś po 10 latach stosowania środków anty i braku ochrony przeciwsłonecznej zauważyła przebarwienia na ciele i jest w wielkim szoku. Ze skutkami opalania,tymi gorszymi dla naszego ciała, jest tak,że zazwyczaj nie pojawiają się od razu-tylko po kilku/kilkunastu latach
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując