Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaże Gwiazd !!!!!!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-18, 15:35   #21
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Makijaże Gwiazd !!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez krek
A wiec tak błyszczyk to ona ma od Diora kiedys na mtv ogladałem ze zawsze kozysta z błyszczykjów diora dior kiss (takie są kapryśne gwiazdy) wiec pewnie takowy ma na ustach a taki efekt łatwo uzyskać w studniu nie trzeba komputera. Zobaczcie jak wam fajnie błyszczy bizuteria w świetle halogenowych lamp ... a jak naprawde to juz wiecie odpowiednie ustawienie światła i otrzymujesz taki efekt to samo na reklamach błyszczyków czy pomadek Wateshine daiments czy tego nowego błyszczyka loreal to ładnie świeci tak przy świetle lamp halogenowych wiec jak chcecie to róbcie sobie zdjecia przy takich lampach jak macie np. na biurku czy halogenowy żyrandol. zawsze brokat sie w tym ładnie mieni czy to cienie czy błyszczyk to już wiecie

Do Hosenki ok zrobie to na kosmetykach kótre są ogólno dostępne i na kazda kieszeń ale nie wiem czy ładnie wyjdzie :p Zawsze twierdze ze marka równa sie jakości chodź są i wyjątki jak bell czy niektóre produkty z eveline albo golden rose.
Ja ogólnie lubie briteny wiec wiesz niezła laska dla mnie :p
w tym makijażu w stroju za 2 miliony dolarów z diamentami to ma tylko dobry podkład, kępki rzes przyklejone tutaj od strony skroni no i kryształki bo obu stronach górnej ruchomej powieki aha no i pewnie kredka do oczu roztarta przy linii rzes i troche opalizujacego cienia w kąciku oka

ale sie rozpisalem :p
o tak pod halogenem wszystko pięknie się mieni Kiedyś tak, zamiast sie uczyć, to w patrywałam w sypkie cienie APC

britney to tony podkładu pewnie ma o makijażu oczka napisałeś, a usta?? śliczny "cielesny' błyszczyk
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując