Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-07, 09:34   #4013
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dzień dobry!
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Zapomniałam dodać, że do mojej mikstury dodaje kilka kropel maceratu marchwiowego dla koloru (na oko) i dlatego mam lekko opalone nogi.

Spać mi to nie dało

Ja mam węglowe z Tuli i LF. Według mnie w działaniu i użyciu są bardzo podobne. Różnic nie zauważyłam.
Jakiej mikstury? Bo mi już uciekło. A nie są pomarańczowe nogi?
To fajnie, że są takie same W LF są troszkę tańsze.
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Nie pachnie kokosem,ani mleczne mlekiem.Sama nie wiem czym pachną.Na pewno niczym nieprzyjemnym.Mi tylko mydło czekoladowe pachnie czekoladą miętową.
Nic cytrusowego od nich jeszcze nie miałam.W szafce jeszcze czeka oliwka,kleopatra,marchewk a.
A córcia weszła w 15 miesiąc

Ja mam kotke perską LejdiKochana moja-taka druga moja córcia
Niczym przyjemnym? o... to smutne...
To cudna jest Córeczka Pilnuje dzieciaki w wieku 14 miesięcy, więc wyobrażam sobie ile masz za nią biegania i śmiechu Niech zdrowo rośnie
A kotkę pokaż, pokaż!!!

Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
jp91- prawdziwy drapieżnik a olejku nie mam... a przeglądałam kosmetyki na helfy i takie kuszące, ale pomyślałam, że przecież dopiero co zrobiłam zakupy i jeśli zamówię więcej to pewnie nie zdążę zużyć. A tu co? Olejek herbaciany, który akurat jest na helfy... to już czuję jakim zamówieniem to się skończy... bo 'tak przy okazji'... to prawdziwy nałóg. Ciekawe czy mają tam szczotki naturalne. O, kupiłabym jeszcze pastę naturalną... i olejek kokosowy na włosy może by się przydał.
E tam drapieżnik. Tak mame kocha, że znosi jej prezenty Na byle co nie poluje. W ogóle bardzo wybredny jest. W jedzeniu też... Jak w sklepie nie ma chrupków whiskasa to już wiadomo, że kocio będzie głodny chodził... A wodę to pije tylko i wyłącznie z kranu. Urwis taki!
Już jesteś prawdziwą zakupoholiczką Ale olejek herbaciany to kup koniecznie, on się na prawdę przyda.
A przy okazji oleju kokosowego na włosy. Nie miałyście nigdy wrażenia, że podsusza końcówki? Bo nie wiem, czy miałam podsuszone od kokosa czy czegoś innego.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora