Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-11, 20:37   #774
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Tylko, żeby to był fachowiec a nie "fachowiec" teraz o takiego ciężko
Będę trzymac kciuki



Ale wierz mi, że nie było nic co by mi wpadło w oko, zwężę i już - trudno się mówi a na przyszłość muszę częściej eSki brać.. nie wiem.. czy oni numerację zmienili czy op co chodzi? bo ja ważę cały czas tak samo

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------



Niestety trzeba uważać co się wrzuca do sieci bo z jednej strony to dobra rzecz, a z drugiej niekoniecznie.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś to radziłabym zablokować tylko dla znajomych wszelkie informacje chociaż to pewnie i tak nie wiele da - a blondaski jak napisała już Lady widziały fotki
generalnie nie mam czego ukrywac i akurat tak sie sklada ze mam calkiem odblokowane konto
a kto oglada z obcych- nie bardzo mnie interesi.

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a teraz uwaga pragnę podzielić się z Wami moimi obserwacjami
stosuję od jakiś 2 tyg. odżywkę herbala i śmiem powiedzieć że moje włosy po masce były inne niby skład ten sam ale coś mi nie gra mam jeszcze maskę ale skończę odżywkę i wracam do masek

kolejna rzecz PUDER MINERALNY Z PEPCO jeśli macie okazje to nie zastanawiać się BRAĆ! stosuję od piątku czyli niedługo ale efekt dla mnie powalający cena hm różna ja płaciłam 7,99 a podobno 9,99 ale i tak zachwyca jak na puder mineralny całą imprezkę wytrzymał to pięknie zobaczymy jak poradzi sobie z mega upałami mogę już stwierdzić i zgodzić się z tym że kryje ,jest trwały, nie spływa, nie robi efektu maski, nie ma potrzeby utrwalania go czymkolwiek sam w sobie daje bardzo naturalny efekt
czyli jak mowilam- jest mimo wszystko roznica maska a odzywka.
to jednak nie skusze sie na odzywke jak tak
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora