Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-03, 20:20   #4536
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
To faktycznie lipa, jesli nie bedzie juz tej farby najwyzej poszukam u siebie i jak znajde to Wam wysle
Bo Bunny tez uzywa pewnie ma zapas
Bunny już nie używa C12 tylko 219
Adzi używa ciekawe co u niej

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
lady niekoniecznie na gorsze mi dziecko uswiadomilo ze ja to nie czubek nosa i swiat sie wokol mnie nie kreci jednej
zwolnilam tez tempo swojego zycia ..przepracowalam cale swoje mlode lata i w pewnym momencie powiedzialam stop to nie tak nie chce ciagle zyc w biegu w pospiechu i myslec tylko o sobie co dzis zaloze co zjem gdzie pojde ...

nie jestem totalnie zakrecona mama co pisze o swoim synku jaki to on wspanialy dzis byl i zjadl kotlecika uwazam ze pewne zachwyty zostawia sie dla siebie bo nie kazdy lubi/chce to czytac...do dzieci podchodze z dystansem i nie podniecam sie kazdym spotkanym niemowlakiem ..
Caskada znowu zaczynasz? nie pamiętasz sytuacji z przed kilku m-ce koniec tematu.

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Pytalyscie o szampon Dermena, ja uzywalam w tamtym roku z Radicalem i urosło mi duzo nowych wlosow wiec ja lubie. Od poniedzialku zaczynam znowu kuracje Radical i Dermena.
a gdzie ten szamponik można nabyć bo czytam sobie o nim właśnie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora