Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-30, 13:52   #4304
Kileczka
Zadomowienie
 
Avatar Kileczka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: zachód : )
Wiadomości: 1 127
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Wtedy jeszcze nie myślałam o tym, wy wracać do naturalnych... miałam włosy w dobrym stanie, pasemka, łądny blondzik -a potem poszłam do innej fryzjerki, zmarnowała mi włosy, musiałam duużo obciąć i do dziś cierpię (a było to we wrześniu) a miałam kiedyś grubą gęstwinę, teraz 3 włosy na krzyż, więc muszę coś z tym zrobić Tylko mój TŻ uwielbia moje blond kosmyki -ja też lubię się w blondzie, ale moje włosy nawet delikatne rozjaśnianie traktują jak wielki kryzys i od razu zaczynają się kruszyć...
Ostatnio to w ogóle mam tak jak w tej reklamie prostownicy, gdzie kobitka macha włosami, a one uderzając o ramiona się rozsypują jak delikatne szkło

(ale jestem rozżalona )


Dzięki, na razie staram się w ogóle podjąć decyzję -jak patrzę na Wasze odrosty i naturalne włosy to jestem bardziej przekonana
Ja właściwie wtedy też nie myślałam o powrocie do naturalnych. Dbałam o włosy, nie prostowałam, ale stwierdziłam, że jak się pofarbuję to nic się nie stanie. Pofarbowałam szamponem koloryzującym, więc mi się włosy nie zniszczyły,ale później odrosty mnie dobiły. I postanowiłam, że wracam do naturalnych. Ale żałuję tych kilku centymetrów.
A Tobie życzę powodzenia, mam nadzieję, że uda Ci się wrócić do naturalnych i z tymi zniszczonymi włosami też sobie poradzisz. Będzie dobrze.
__________________
Dbam o włosy od września 2010.
cel-35-37-39-41-43-45-47-49-51-60cm- na początek.
Od lutego 2011r. wracam do naturalnego koloru włosów. Odrost-13cm
Kuracja drożdżowa: 14.03. Pasemko kontrolne 28cm.

________________
"Świat cierpi na brak mężczyzn, szczególnie tych, którzy są cokolwiek warci."
Kileczka jest offline Zgłoś do moderatora