Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-06, 09:16   #3193
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kurde mam 2 opcje i nie wiem

Albo Londa 12/89 na odrost i na dlugosc 10/8
Albo na odrost palette c10 i na dlugosc ten perlowy n9? Ale nie wiem jakby to wyszlo... Bunny?
Albo Delia perłowy blond? Bo chce na dlugosci zgasic te takie pasma bardziej zoltawego blondu, i nadac im perłowego odcienia.

Teraz w sumie nie powiem, kupujac farby z drogerii mam 20 zl w kieszeni a teraz mam finansowo kiepsko
rob c10 i n9 nie wiem jak wychodzi ale na probniku bylo obiecujaco zawsze to taniej, a teraz promo w rossie po 9,99zl

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
To jest tak-im jasniejsze wlosy tym droga bardziej kreta do jasnego ladnego koloru. Masz ciemne-chcesz tylko mieć jasniejsze, nic wiecej.
Masz jasne-tu już odcień zaczyna się liczyć. I drazysz drazysz, zazwyczaj przy tym niszczysz wlosy, nie da sie inaczej.
Kiedy osiagasz upragmiony odcien-zazwyczaj ogarniasz się że masz zniszczone wlosy.
Cudujesz wiec z odżywkami olejami-czesto od tego wlosy żółkną.
Potem jednak wolisz bardziej naturalne-masz glona.
A potem rozkładasz ręce-taka droga za Tobą, a tu OOO glon
I znowu do blondu. A wlosy obcinamy albo same sie krusza.
I co by nie bylo-połowa z nas z tego watku ptrzez to przechodziła. Mniej czy bardziej tak jak napisałam, ale coś w ten deseń.

---------- Dopisano o 01:04 ---------- Poprzedni post napisano o 01:02 ----------

Syossa nie polecam.
Ale infatuated ma po nim piekne wlosy.
genialne, zacytuje se na bloga pozwolisz?

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość


tylko ja już nie chcę jaśniutkiego blondu teraz zastanawiam się nad mieszanką wellatonów 8,1 i 9,1

Emilka to nie jest tak,że nałożysz farbę blond i będziesz miała blond. Te wszystkie próbniki itp. tyczą się włosów naturalnych, nie farbowanych !!!
I co nie nałożysz, może bedzie odrobinę jaśniej,ale nie uzyskasz platyny do tego musiałabyś nałożyć rozjaśniacz na całe włosy i Bunny już Ci to pisała. Ale od tego zniszczysz włosy i pamiętaj,że zniszczenia nie wychodzą odrazu tylko mogą Ci się po czasie wykruszać włosy. Rób jak uważasz, albo przystopuj farbuj sukcesywnie co 3 tygodnie jakąś farbą całe włosy i z czasem będą jaśniejsze,ale nie ma nic od razu

Co do kanałow jeśli masz zdjęcie RTG (musisz mieć) to na nim widać ile jest kanałów , może przejdź się jeszcze po innych gabinetach i zapytaj tam o ceny. Ja pracuję w gabinecie na nfz i tam masz lepiej z tego względu,że wszystkie opatrunki itp. są darmowe no i często takie gabinety mają niższe ceny, a jakość jest taka sama, bo ci lekarze pracują również w gabinetach prywatnych . Do korony musisz spiłować tylko ten ząb, żeby nałożyć tą koronę, no chyba,że Twój dentysta mówił o moście i tutaj musisz dopytać, bo jeżeli tak to most kosztuje 600 zł za punkt czyli jakby nakładał Ci go na zęby obok to koszt 1800 zł . Ale ja bym jeszcze popytała u innych lekarzy




Miłego dnia, lecę do pracy ;*
mieszaj te welki wlasnei ja juz emilii pisalam, nakladajac teraz tony farb popali i zgumuje wlosy. na moje oko to one sa rudo-zolte i tego juz nie puszcza za chiny. jasniej nie bedzie, bedzie tylko łaciaty kolor, wiec ja bym ochlodzila i zostawila na razie i zajela sie samymi odrostami.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora