Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-02, 19:35   #354
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Według mnie najpiękniejsze Chinki to: Highlight of my summer, Dandy lyin' around, Marry a millionaire,White cap
polecam jeszcze Winter holly, Fast track
Trochę inne niż większość osób lubi, ale może Ci coś wpadnie w oko
O tak
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Spamuję pracowym na blogu same zdjęcia
i pierścionek
Urocze, lubię twoje delikatesy
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Patrzcie! Czarne piaski
O, wszystkie mi się podobają. Nawet mają stoisko we Wro, ciekawe, czy piaski tam będą
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;44934763]
Wstawiam mani,z daleka bo skórki suche i pościągany lakier [/QUOTE]
Śliczne mani. I dobrze ci w tym kształcie
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
i to - byłoby super do pracy
Boskie!
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
j
tak gadam o tym mani, więc pokażę
Essence - Cookies & cream + mgiełka SB 016, która mnie uratowała przed nierównościami i ogólnym dramatem
Nie wiedziałam, ze ten nudziak taki ładny. Cudnie jest!
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Pokazuję swoje zera. Próbuję zapuścić, ale ostatnio znów zaczęłam obgryzać i nic z tego nie wychodzi.
Nawet takie króciutkie wyglądają uroczo. Ale nie obgryzaj, dawne jajeczka były idealne!
Cytat:
Napisane przez Anteia Pokaż wiadomość
Hej, hej, pamięta mnie ktoś jeszcze? Ostatnio na wątku byłam w... lipcu. Melduję, że od tego czasu zdałam prawo jazdy i katuję się nauką do matury... I właśnie dlatego nie mogę znaleźć ani chwili na wątek. A tęsknię za waszym spamem!
Mam teraz ferie i funduję paznokciom odpoczynek od lakierów. Mam zamiar przez dwa tygodnie malować je tylko odżywką Herome Extra Strong i nawilżać... Były już w naprawdę kiepskim stanie, suche, porozdwajane... Może później wrzucę jakieś zdjęcie.
Cześć, miło, że wpadłaś
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Ja pierniczę
Ja też Pierwszy brąz, który mi się tak podoba!

Łapcie studniówkowe moony. Hanan, mówiłam, ze będą wyglądać jak zagapione od ciebie Wypróbowałam też twoją metodę malowania i ze wszystkich mi znanych est chyba najwygodniejsza





BTW, jak robię zdjęcia z samowyzwalaczem to ciągle mi łapie ostrość na tło, zamiast na ręce. Jest na to jakiś sposób?
__________________

Edytowane przez czarna kawa
Czas edycji: 2014-02-02 o 19:36
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora