Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty olejowania paznokci / część 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-06, 08:04   #210
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez CzarnaMaciejka Pokaż wiadomość
nadawałby sie do takich paznokci jak Twoje, mi by było szkoda na paznokcie bo tani nie jest. Wypróbuj może na początek mieszankę olejów bez rycynowego -olejek Babydream fur mama z Rossmana, lub oleje solo:kokosowy, słonecznikowy, ze słodkich migdałów... w sumie każdy się nadaje Rycynowy wzmacnia paznokcie ale może rzeczywiście wysuszać, po zmieszaniu z innymi olejami mniej. Przy AZS pamiętaj ze częste mycie rąk, długotrwałe moczenie w wodzie, pogarsza sprawę. Sprawdzą sie tłuste kremy i olejki może warto by było smarowac grubszą warstwą na noc i zakładać na to bawełniane rękawiczki
Dziękuję za odpowiedź
Wiem, wiem przez tyle lat przetestowałam chyba połowę kremów na rynku
właśnie z moim AZS jest na tyle ciężka sprawa, że jestem uczulona na własny pot, bawełniane rękawiczki niestety odpadają na całą noc bo bąbelki z surowicą potrafią wyjść nawet po tym jak trzymałam ręce pod poduszką, ewentualnie jestem w stanie je potrzymać godzinę w ciągu dnia

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Cytat:
Napisane przez kokila Pokaż wiadomość
Ja używam standardowo Alterry i u mnie dała radę z rozdwajaniem. Też mam AZS, ale nie miałam czegoś takiego jak Ty.
Mam AZS w najcięższym stadium, do tego jestem już po tylu latach ndwrażliwa na sterydy co niedawno stwierdził lekarz, także nawet nimi nie mogę sobie pomóc.
Poza tym AZS jako pierwsze zajęło palce właśnie kciuki i środkowe, potem całe dłonie i jest tam od bitych 15lat także AZS AZSowi nie równe i całe szczęście bo nie życzę nikomu formy takiej jaką ja posiadam.
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie

Edytowane przez florence244
Czas edycji: 2014-08-06 o 08:06
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora