Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - GrazynaD. Kraków
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-12, 11:49   #21
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: GrazynaD. Kraków

Cytat:
Napisane przez elenanail Pokaż wiadomość
awa a może wyluzuj ....to, ze Tobie sie akurat takie nie podobają to Twoj odbior.
Wg mnie dziewczyna robi bardzo porzadne paznokcie. Znam je z realu. Pazurki czyste technicznie. Naturalna plytka nienaruszona. Waly nie drasniete, Zadnych uszkodzen.
Dla jednego to delikatne łopatki i wlasnie o takie poprosi, a drugi zażyczy sobie wywezone i tez sie takie wykona.
To rzecz gustu klientek. Krawedzie boczne biegna wzdluż prostej linii, a to jest prawidlowe w stylizacji.
To tak jak z rozkami. Jedna Pani poprosi o ich wyokrąglenie a inna nie da sobie nawet ich ruszyc.
Ja np. lubie szpice i zadnych innych pazurkow nie bede nosiła.
Pazurki technicznie są oki. Wszystkie krzywe C nalezyte,
Grazyna Twoje maki bardzo ładne. I jak idzie wyczytac - dziewczynom rowniez sie spodobały tego typu zdobionka.
kompletnie nie skumałaś o co chodzi
po 1 nie mam co luzować, bo pazurki jesli chodzi o zdobienie są przepiękne, co zresztą napisałam
po 2, tworząc galerię na TYM forum dziewczyny liczą się z krytyką, choćby nie wiem jak to bolało.
po 3, wybacz, nigdy nie wdaję się w jałowe dyskusje więc na tym zakończę tę polemikę.
Grażynko tak trzymaj, widać, że masz talent artystyczny, a co do kształtu, byłoby źle gdyby wszystkie pazurki miały jakieś niedociągnięcia, a skoro większość jest piękna, to wiadomo, że widocznie tak miało być
pozdrawiam
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując