Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-12, 14:37   #2021
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość




Kosmetyczka porządna?

porządna bardzo fajna

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość


moja jedna tylko z kranu chce ( czy tam prysznica, zależy gdzie ją pragnienie złapie czy w kuchni czy w łazience

mój jeszcze nie opanował picia z kranu bo to młodziak jest. Ma niewiele ponad rok miałam wcześniej też syberyjczyka i on w wieku ok 1,5 roku opanował otwieranie drzwi łapą i picie z kranu. Niestety wypadł nam z okna

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Nie no tylko 2 na noc to maskara JA miałam teraz ruszyć to trio Chanela ale przez ten mój przesusz się boję i na razie znowu poszło na kwarantannę




2 na noc to tyle co nic aż zawału prawie dostałam jak to wczoraj zobaczyłam ja od poniedziałku będę rozdziewiczać trio szanela i zobaczę czy nie zaszkodzi ale nie powinno
amyz jest offline Zgłoś do moderatora