Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-09, 10:15   #4944
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Też mam dziś qpę roboty

Uprzejmie donoszę, że w C. w gratisowych mini są cienie Chubby Stick te, co były kiedyś

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ale mam dzisiaj roboty
w środę idę do fryzjera obciąć się na boba
Bob jest super. Też mam tak ścięte włosy

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Też w środę mam fryzjera, wracam do blondu
Powodzenia
Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Witam z rana

chciałam wcześniej wrzucić fotki ale niespodziewanie trafiłam z wstrząsem mózgu do szpitala i jakoś sił nie miałam ;( Moja rada jak na rower po deszczu to tylko w kasku bez kasku wstrząs mózgu;(

Amyzku bardzo współczuje Ci, nie mam słów na tych debili. Nowe opony to tyle szaneli;( ja sama ostatnio zespsułam oponę i 550 zł poszło... ( w serwisie mówili, że za pół roku to musiałabym dwie wymienić a to 1100zł ;/)

Nikola czytałam o Twoich problemach z rodziną, mam nadzieję, że swoje pociechy wychowasz tak, że będziecie sobie bliscy nawet w dorosłym życiu, brak poczucia wsparcia ze strony najbliższych jest okropny i podcina skrzydła.


Jakaś niewiasta pytała ( przepraszam że nie pamiętam) o lekarza dermatologa z Gdańska. Chodziło mi o Piotra Szlęzaka z dermedici.

Z opóźnieniem wstawiam swoje kwietniowe denko i zakupy z estee i sephory

Bardzo zazdroszczę dziwczynom, które dorwały algenista i eisbergi w e i ten olejek zrexaline

Zakupy Oktawiany to mnie o palpitacje serca przyprawiły zazdraszczam na maxa a pudełko Irminy z tymi cudownościami jest obłędne

Właśnie zdałam sobie sprawę, że ostatni raz perfumy kupiłam 2.5 roku temu;p kusi mnie coś bardzo ale nie umiem się zdecydować;p
Mam nadzieję, ze już dobrze .
Super denko i zakupy
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora