Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czarne włosy, czy wyjdzie mi brąz ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-20, 11:22   #25
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: zmiana koloru z czarnego na brąz...

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
A ja Wam polecam sposób, którym sama zeszłam z czerni do brązu bez uszczerbku dla włosów, tzw. kąpiel rozjaśniająca. Od rozjaśniacza różni się tym, że minimalnie tylko wysusza włosy, nie pali, nie niszczy, bo praktycznie jest to "zabieg" bez wody utlenionej.
Przepis jest taki:
- rozjaśniacz (niebieski proszek)
- trochę szamponu, żeby się pieniło (tyle ile do mycia włosów)
- troszę wody utlenionej 3% - tak łyżkę
- uzupełnić wrzątkiem do konsystencji majonezu

Wszystko musi być cały czas cieplutkie, więc trzymać pojemnik w garnku z gorącą wodą. Nałożyć wszystko na włoski, wmasowywać 20-30 minut, cały czas masując (ważne!!), tak jakbyście myły włosy.
Ważne jest też to, żeby było to min. 20 minut i ani jedną krócej, inaczej nie ma to sensu.
Na koniec dobra maska na 30 minut.
Nie wszystkie farby puszczają, ale jest szansa. Krzywdy sobie tym nie zrobicie, a może się udać.
Pozdrawiam
Robił ktos tym sposobem? Działa?
ktorys tam raz opisuje moj problem na tym forum ale jak dotkąd nie dostalam jasnej odpowiedzi :P nie puszcza mi szampon pallet i mam bardoz ciemny brąz ;/ najgorsze jest to ze zawsze schodzily a teraz od 3 miesięcy nie;/ bylam u 4 fryzjerów i ci powiedzieli ze bez dekoloryzacji sie nie da;/ w tym 2 powiedzialo ze demakijaz nie niszczy tak bardzo wlosow, jeden powiedzial z ewlosy są bardzo suche po tym, 4 ze wyglądają jak sztuczna peruka ;] sama juz nie wiem co zrobic....chce miec brąz!! Ja nie wierze ze nie da się zejsc z czarnego w brąz, poprostu niewierze. Czarnulki stają się blondynkami, widze to, a mi nie da się zejsc do brązu?? Tym bardziej ze robilam rozjaśniaczem i pawsma pod spodem tam gdzie trzymalam najdluzej wyszly koloru jasny brąz i wcale nie są jakies super zniczone( mam grube silne wlosy;]) Proszę, niehc mi ktos powie co z tym zrobic, czy probowac z jakimis farbami, nalegac fryzjera zeby mi troche rozjasnil, choc ten mowi ze sienie da(jak to nie jak mi się samej udalo, ale nie chce robic sama bo wychodiz to nierówno;/) czy moze czekac az szampon się wkońcu zmyje (cyz to w ogole mozliwe?) a moze użyc tej maski z przepisu w cytacie?? a moze wkońcu zedycowac się na ten demakijaż (dwóch fryzjerów naliczyło mi za to 200 zł;]) Pomocy!! Mam jasną karnacje i jasno niebieskie wlosy naprawde nienaturalnie wyglądam w tym bardzo ciemnym brązie (bo czarny to raczej nie jest) nie wiem co robic!!
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując