Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ............Light My Fire...........
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-28, 17:28   #39
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567
Dot.: ............Light My Fire...........

Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość
o ooo !!!! zatkało mnie ! Bez kitu... cudnie... aga jak ty to zrobiłaś!!! Zdradź mi tajniki swego dzieła PROSZE!!!! czym? Pędzlem?? czym!!??!! bombowo cudownie poprosty jestem w całkowitym szoku!!! Wiedziałam ze zdolna jesteś ale ze aż tak to bym nigdy nie pomyślała
Slicznie dziekuje chociaz moglas sie nie przyznawac ze nie docenilas moich zdolnosci Oczywiscie zartuje, a juz zdradzam po kolei jak to zrobilam: najpierw naszkicowalam czarne linie pedzlem do eyelinera i czarnym cieniem na mokro, pozniej malym pedzelkiem ktorym zazwyczaj maluje dolna powieke dolozylam troche zoltego cienia przy czanych kreskach, reszte wypelnilam wiekszym pedzelkiem czerwienia (wlasciwie to bardziej ciemny jaskrawy roz niz czerwien), pocieniowalam jeszcze troche zolcia przy granicach i na koniec dodalam wiecej czerni na te naszkicowane linie, juz na sucho, zeby byly troche rozmyte. a ta czerwien na czole wycieniowalam pedzlem do rozu

To jest oczywiscie wersja sproszczona i skrocona, od momentu nalozenia czerwieni zaczely sie schody, ale mniej wiecej w takiej kolejnosci to robilam
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując