Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - filmik nago-szantaż-pomocy!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-01, 14:34   #25
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: filmik nago-szantaż-pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez bessens Pokaż wiadomość
Filmik jest niezłej jakosci, poniewaz byl robiony aparatem fotograficznym tzn kamerą w nim. Kiedy rozmawialam z tym szantazysta to staralam sie nie dac po sobie poznac ze mnie to poruszylo. Ale on (jak wiekszosc psychopatow) jest bardzo inteligentny i niestety znam go na tyle by wiedziec ze wyczuł moj strach, co go jeszcze mocniej nakrecilo.

On wie ze filmik z nim zostal skasowany. Poza tym gdybym to ja zaczela walczyc jego bronia, to mogloby sie to szybko obrocic przeciwko mnie, tzn. on moglby naslac na mnie policje ze to JA go szantazuje.

Gdyby pojscie na policje moglo go powstrzymac przed zamieszczeniem filmiku bylabym spokojna. Ale on sie policji nie boi, co wiecej- potrafi na spokojnie z nimi rozmawiac tak, ze przekreca ich na swoja strone. Niestety jest to mozliwe u osob o takim rysie osobowosci jak on, ktorzy potrafia swietnie manipulowac ludzmi.
nieprawda,że policja stanie po jego stronie!!
wyślij mu sms-a o takiej treści,aby pootwierdził szantarz i z takim dowedem idź na policję.oni mają tam lepszych psychologów niż twoj były i poradzą sobie z takim gogusiem.
NIE DAJ SIĘ ZASTRASZYĆ!!
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując