Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-13, 17:27   #2535
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

[QUOTE=snowhitee;17167357]Adzi07 i jak włoski? Wypłukały się coś? I jak odrost?
A ja się jeszcze nie zdecydowałam Nie mogę znaleźć takiej farby po której będę pewna, że odrost wyjdzie mi identyczny jak reszta włosków Najchętniej to nie farbowałabym całości, tylko sam odrost, ale gdzie ja znajdę taką farbę jakie mam teraz włoski Witaj Wiesz muszę przyznać ze zarazie spisuje się bardzo dobrze.Naprawdę do tej pory to najlepsza farba którą używałam i chyba przy niej zostane na dłużej.No moze ewentualnie zmienię odcien na 9.1 bo ten odcień mi sie jeszcze bardzo podoba.Ale jak na moje zniszczone wlosy to super sie spisala,nic a nic nie pogorszyla kondycji moich wlosow.A co do odrostu to juz znalazlam na niego sposob. Za trzy tygodnie poprawie go tym samym odcieniem,nowy odrost nie bedzie zbyt duzy wiedz zobacze jak sobie poradzi z tym lekkim kontrasetm ktory teraz powstal.Jak farbowalam,to mialam odrost potora miesieczny wiedz teraz za trzy tygodnie pewnie nie bedzie za wiele widac,jak nawet sie bedzie chcial wyrozniac.A ze bede farbowac sam odrost raz w miesiacu to powinno byc ok.A no i musze jeszcze zaznaczyc ,ze ta farba sobie porazila z nim najlepiej.do tej pory odrosty ,nawet supersozjasniajacymi farbkami jak garnier 111 nie dawala mu rady.wiedz jak dla mnie jest najlepszap.S. a i odrost nie jest taki zły miesza eis w tłumie wiedz za bardzo go nie widzę.
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora