Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-28, 13:02   #2525
baajkowa
Raczkowanie
 
Avatar baajkowa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Piotrków Tryb / Łódź
Wiadomości: 331
Dot.: Który Casting wybrać - Ciemną Czekoladę 323 czy Ciemny Brąz 300?

Cytat:
Napisane przez elisabeth9noire Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Czy ktoś mógłby mi udzielić porady? Przeszukałam forum,ale nie znalazłam nic co by mi pomogło.
3 miesiące temu swoje włosy (średni brąz)zafarbowałam Castingiem Mroźny Kasztan. Chciałam mieć ładny brąz. Wyszedł ładny ciemny brąz, ale niestety z bordowym połyskiem. Spłukał się po jakimś czasie. Obecnie mam ładny średni brąz (to co się wypłukało) i chcę na stałe mieć bardzo ciemny brąz, błyszczący, ale bez żadnego bordowego połysku i żeby trzymał dłużej, więc muszę wybrać kolor ciemny i nie wiem, który mocniej złapie. A jednocześnie boję się, że wyjdzie czarny. Doradźcie coś proszę. Koniecznie chcę farbować Castingiem, bo pięknie się błyszczą. Najlepiej jeden z tych dwóch odcieni. Sprawdziłam w internecie znaczenie farb: 323- ciemny brąz, odcień opalizujący, ze złocistym połyskiem
300- ciemny brąz, odcień naturalny, połysk naturalny. Niewiele mi to pomaga. Poza tym czy nie powinnam wybrać farby z "2" na przodzie, jeśli chcę bardzo ciemny brąz?

mi 513 wyszło jak ciemny chłodny brąz. z 2 na przodzie to będą kruczoczarne.
__________________

06.11.2011r.
baajkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując