Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-27, 12:31   #680
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Rossmann bezwstydnie, pod pozorem mega atrakcyjnej promocji próbuje sprzedać stare, używane, pełne bakterii kosmetyki, które są bezwartościowymi śmieciami.
Niestety im się to udaje.

Ja na szczęście kupiłam puder prosto ze zbiorczej folii i róż z nalepką anty-macaniową

Tusze też brałam kiedyś z szuflady z folii.
Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Chociaż, kiedyś to musiał wejść dermatolog z jakimiś płynami z hormonami i sterydami i potem loxon 5 i coś tam jeszcze droga kuracja ale mi włosy uratowała. W gdańsku taki dobry lekarz przyjmował prywatnie.
Moja gin-endo przepisała mi Loxon 5%, ale poczytałam ulotkę i teraz boję się używać

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
W ogóle najlepsze jest to, że w Rzeszowie w D. nie ma MACa
A jakich innych podkładów używałaś i pasowały Ci kolorystycznie?
Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
P.S. doszły moje 2 zamówienia z D. ze ślimakowatymi mini Także wstawiam foty. Jakby co to są zamówienia z 20.04, ale opłacone ze 3 dni później. No to teraz co jest na focie:
- maseczki: ze ślimoka, arbuza, truskawki, dla wrażliwców ze wściekłym kotem
- czysty filtr 50+
- peeling do twarzy (ma niby pachnieć miodem i brązowym cukrem, póki co nic takiego nie wyczułam)
- mini tusz ArtDeco
- 2 komplety mini ze ślimokiem (w składzie tonik, emulsja - po 20ml i kremik 15g)
- emulsja do paszczy ze ślimokiem (ta 130ml)
- próbki: Gerlę L'Homme Ideal (przyjemny), Cartier Pantera EDP Legere (o boże, tragedia), Skin79 Cleanser co jest teraz w próbkach, Clinique Thirst Relief jako niespodzianka dla niej, a z Sisley dostałam Gentle Facial Buffing Cream i ten kremik https://www.douglas.pl/douglas/Sisle...eRef=dY8AmHQ9S
Łoo

To może jednak opłacę to z miniaturami Skin79 hmm... chociaż tamto wychodzi niekorzystnie o tyle, że klikałam bez zniżki -10% i z płatną przesyłką - co tu robić

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2016-04-27 o 12:41
neath jest offline Zgłoś do moderatora