Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-02, 18:29   #1174
maalwiinkaa2
Zakorzenienie
 
Avatar maalwiinkaa2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 182
GG do maalwiinkaa2
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Cytat:
Napisane przez nieznajoma19 Pokaż wiadomość
Ja mam nową współlokatorkę bardzo fajna dziewczyna, myślę że się zaprzyjaźnimy

A moja przyjaciółka z dziennych ma wypięte na mnie niby ze sobą piszemy (ja zawsze pierwsza muszę napisać), ale jak zacznę temat spotkania to od razu cisza....
Sorki, ale ja pracując po 12 godz 5 dni w tygodniu potrafię znaleźć czas, a ktoś kto ma uczelnię max do 15 nie potrafi? Czuję się mega olana i mi przykro...

Vinia a jak tam kuchnia? Jakaś w miarę ogarnięta? I co postanowiłaś z blogiem? mam nadzieję, że nie porzucisz jednak poczęstowałam szefową ciastkiem to mówiła, że są boskie
mam nadzieję, że Twoja współlokatorka jest tak samo fajna jak moja

a ta przyjaciółka jakaś dziwna :/ żeby się nie chcieć spotykać -.- pf.

Kuchnia średnia, bo tylko 2 palniki i to takie na prąd i trochę wolno wodę gotują z blogiem naprawdę nie wiem... chyba będę wstawiać posty jak w domu będę, bo tu nie ma jak. Chyba, że się ogarnę i wprawię już w gotowanie na tych palnikach to będę wstawiać obiadki.

A my z współlokatorką byłyśmy w Castoramie i kupiłyśmy gwoździ za 4gr i sznurek, bo nie miałyśmy gdzie suszyć ręczników i właśnie okleiłyśmy ścianę i lodówkę papierem ozdobnym i mamy teraz ładnie
__________________


start: 70,8
teraz: 59/60
cel 1. : 60
cel 2. : 57
maalwiinkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując