Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-04, 07:48   #1183
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Cytat:
Napisane przez anlejka Pokaż wiadomość
Ja naprawdę doceniam poczucie humoru mojej uczelni ale to co zobaczyły moje oczy dziś to już przekracza wszelkie poczucie jakiejkolwiek estetyki dobrego żartu. Mam zajęcia tylko w poniedziałki i czwartki. Z czego w poniedziałek od rana do wieczora, a w czwartek od dziewiątej do dwunastej Ja rozumiem, że licencję na wychowanie mamy i możemy pracować. Ale w październiku nikt mnie już nie weźmie do przedszkola. Więc muszę rozważyć opcję porzucenia animacji już całkowicie poważnie i będę się starać o jakiś wolontariat w jakimś przedszkolu żeby chociaż tyle mieć, bo co ja w domu będę robić
Zdecydowałam się na zaoczne (chociaz od zawsze mówiłam że nie wysiedzę 2 dni pod rząd od rana do wieczora) na magisterce z racji tego ze chce złapać jakąć normalniejszą pracę, a dzienne na to nie pozwalają. Jak zobaczyłam jaki plan w tym roku dostali ci, co zostali na mojej uczelni to parsknęłam śmiechem. dziury, okienka, po 2 zajęcia dziennie. Śmiech ogarnia. I buduj tu człowieku swoja przyszłość

Cytat:
Napisane przez Marguerita Pokaż wiadomość
Anlejka zamień się ze mną
11 zjazdów w semestrze to dla mnie za dużo, jak na początk :P i to jeszcze od 8 do 20
nie lubię poniedziałków
Dobra. A myślałam że to ja będę biedzić. Ja mam od 8- 17 i 8- 18.50
Tylko muszę jakies noclegi wyczaić w WWA, bo miałam plan na weekendy jeździć do domu i stamtąd na zajecia. Ale jak mam na 8 to (brrr) o 5.45 musisłabym łapać pociąg do WWA

Vinka, ja wiem że każda tu wie, ale powiedz mi gdzie wyladowałaś na studiach, bo widzę że temat na topie, a ja nie wiem ocb

Dobra, TŻ do pracy, ja dziś na 15, wiec może upoluje coś na lumpkach
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując