Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-11, 17:13   #1337
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
to Wy wszystkie wolicie przyciemnianie wlosow niz ewentualne rozjasnienie?
Wiesz co, to nie jest tak do konca - gdyby mi cos ladnie (!!!) rozjasnilo wlosy to chetnie rozjasnie. Tylko z mojego osobistego doswiadczenia wynikolo, ze na brazowych wlosach rozjasnianie=rudosc. Czyli masz wlosy nawet o kilka tonow jasniejsze, ale co z tego jak wydaja sie po prostu sprane. Jak dla mnie te metody rozjasniania sa dobre dla jasnych blondynek. No chyba, ze komus dobrze w cieplych rudosciach i zolciach, to wtedy moze. Dlatego ja tez wole przyciemnic, bo wlosy maja wtedy taki szlachetny kolor a nie wygladaja jak "sprana szmata".

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
słonko trochę wyszło wiec na szybko pstryknęlam fotki moich włosów
widać nieco, że góra - naturalki - ma inny połysk niż same końce, ale wygląda to względnie ok?
chciałabym włosy do zapięcia stanika , mam nadzieje że uda mi się je jakoś tak zapuscić w miarę długie i nadal podcinać farbowane koncówki, chciaz czasem mnie korci sciąć mocniej to jednak wiem, że będzie mi szkoda
Zapomnialam pochwalic wlosow - sa piekne! Ja nie widze zadnego przejscia kolorow, masz duze szczescie
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora