Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-11, 12:02   #4176
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ojej Jak mało
(kiedy wrzucisz kolorówke?? )
Widać tylko ja poważnie wziąłam się za akcję minimalizację
A kolorówka zostanie obfocona niedługo, też przeżywa renesans

Cytat:
Chciałam zapytać o micel LRP, ale już doczytałam sie wcześniej odpowiedzi. Zapytam tylko, jak go porównasz z micelem Avene??
Widze, że masz jeszcze micel Nuxe. Który z nich najbardziej lubisz?
Skoro już o demakijażu to zapytam jeszcze o 2 faze Garniera
(wypytuję tak, bo mam tylko 1 płyn do demakjiżu oczu i będę sie rozglądać za czymś nowym )
Prawdę mówiąc to lubię wszystkie trzy: micel LRP, Avene i płyn Garniera Wszystkie są bardzo skuteczne i delikatne dla skóry, nie powodują żadnych podrażnień oczu, pieczenia, itp. Dwufazowiec dodatkowo delikatnie natłuszcza bo jest z olejkiem ale znika to po przemyciu tonikiem. Naprawdę warto wypróbować. Mimo to, że wszystkie są naprawdę dobre, najbardziej przypadł mi do gustu micel LRP, nie trzeba pocierać oczu żeby zmyć kilka warstw maskary, bardzo szybko działa. Jak go używam to rezygnuje z żelu do mycia lub pianki bo sam micel z tonikiem genialnie usuwają cały makijaż.
A Nuxe to nie płyn micelarny tylko pianka do mycia z użyciem wody. Też bardzo zadowalająca

Cytat:
Jakie masz pojemności olejów z BU? Podobaja mi się buteleczki (jak zamwiała jakiś czas temu olej z róży i z owoców leśnych, dostałam w brzydkiej butli z dużym otworem ) Zadowolona jestes?? Planuje ich zakup (tych co Ty masz) ale nie wiem czy warto
Chyba, że mogłabym się uśmiechnac o odleweczki??
(w zamian oferuję odlewki czegoś z mojego zbioru )
Olejki mają po 15ml, są w wygodnych buteleczkach z dziubkiem dzięki któremu dobrze wylewa się w małych ilościach, kroplach.
Jestem z nich bardzo zadowolona. Wchłaniają się prawie do matu. Czereśniowy wydaje się na początku trochę tłusty ale po chwili skóra jest miękka, gładka.
Malinowego nie mogę za często używać bo dermatolog podejrzewa, że może się przyczyniać do reakcji alergicznej na twarzy
Oczywiście mogę zrobić Ci odlewki do testu, po 5 ml. Wystarczyłoby tyle?
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.

Edytowane przez sleepy
Czas edycji: 2009-05-11 o 12:09
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora