Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-08, 12:41   #3409
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Mierzycie się i mierzycie, dobrze, że ja nie mam aktualnie czym Ale jak wrócę do domu, to sobie nie odmówię
Ty to lepiej nic nie mów na temat centymetrów Ile chcesz? Daję za darmo Mogę też dopłacić

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Agusia, nie chowaj talii, wiesz ile babek by się dało za taką pokroić Ładnie wyglądasz, nawet jeżeli uważasz, że masz tu i ówdzie nieco za dużo.
Faceci z reguły takich rzeczy nie rozumieją, dla nich to pierdoły także, nie wszyscy są w stanie to zaakceptować.

Waga, wagą a i tak wszystko od proporcji zależy, no i od tego czy się ma mięśnie czy tylko sadełko i tkankę łączną (jak ja).


Mam 170 cm, myślałam, że ciut więcej, ale wtedy komuś się miarka omsknęła
Zniknąć nie zamierzam, po prostu nie przypuszczałam, że całkowite odstawienie cukru, węgli prostych i ograniczenie tłuszczu i węgli złożonych, aż tak piorunująco na mnie wpłynie. Ważę się raz w tygodniu, raz na dziesięć dni, dlatego nie wiedziałam, że tyle mi spadło. Znaczy się w czasie diety, bo na co dzień to mi z ważeniem się nie po drodze.Teraz nie mam w czym chodzić
No właśnie nie, nawet TŻ który generalnie woli mnie jak mam więcej kg zauważył że mi przybyło Ale ja Go pocieszam że jemu też Dlatego od ubiegłego poniedziałku się dietujemy
Nawet o dziwo świetnie mu idzie (tja dlatego bo ja gotuję i przygotowuję mu wszystkie posiłki, łącznie z posiłkami do pracy ciekawe jak sobie da radę jak do mamy pojadę )

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
agusia powiedz mi twoj Tz ma jakis system wg ktorego uklada ksiazki? jak odnajduje te ktorej szuka ?
Ma I najgorsze jest to że ja zaczynam coraz bardziej rozumieć ten system i wiem gdzie co leży (no wiadomo nie wszystko ale już odruchowo sięgam we właściwą stronę jak prosi mnie żebym podała mu jakąś książkę kiedy mam bliżej )

Na szczęście gdy jego rodzice wykończą dom (czyli już niedługo ) część książek, które nie są mu potrzebne tak żeby je mieć pod ręką, wywiezie do nich
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora