Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-29, 12:54   #4804
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Według mnie problem wynika i z tego, że sklepów MAC jest niewiele i trudno przekonać się "na żywo" jak wygladają oryginały. Dlatego dla osób, które nie mają czasu lub nie chce im się przeszukać internetu w celu znalezienia odpowiednich filmików instruktażowych, rozpoznanie podróbek stanowi problem i stają się łatwymi ofiarami oszustów z Allegro. Poniekąd same są sobie winne, bo nie ma cudów - nie kupi się oryginalnego produktu za 1/3 wartości.
no to na pewno się zgadza. choć tak jak już tu kiedyś gadaliśmy - wydaje mi się że niestety w naszym kraju jest nadal zbyt dużo ludzi którzy kupują podróby żeby po prostu zaszpanować logo... Często dobrze sobie zdają sprawę z tego, że towar kupowany przez nich to ściema, a mimo to kupują...
Wiesz - szukania za wiele to nie ma - wpisujesz w google "podróbki MAC" i wyskakują wątki na wizażu, stronki typu "jak rozpoznać podróbkę", linki do naszych bloggerek. Także dla chcącego to parę chwil żeby znaleźć odpowiednie informacje... no i właśnie - nie ma takiej opcji żeby kupić oryginalny produkt MACa za 20-30zł (z małymi wyjątkami, wiadomo, ktoś się chce pozbyć cienia bo mu nie leży ewidentnie, albo "rozbiera" jakiś zestaw i np pozbywa się jednego z 5 miniaturowych pigmentów albo błyszczyków...) A wiesz, najfajniejsze są zestawy pędzli MAC (np 24 sztuki) za 99zł )) Tyle to kosztuje jeden pędzel do oczu, nie oszukujmy się że nagle ktoś charytatywnie odda cały zestaw za 99zł
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie ma mroźnego? Hmmm, neimożliwe, Glaze mają
Wrzuć na swatchowy na ustach
wrzucę jutro albo jeszcze dzisiaj jak zdążę na odpowiednie światło )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora