Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pocące się dłonie. Mokre dłonie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-13, 09:33   #89
dodi1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: Re: mokre dłonie

Cześć Wam! Kiedyś miałam podobny problem. Stresowałam się nawet aby podać komuś ręke.. a czasami trzeba. Rozważałam różne rozwiazania: wszczepienie botoksu, kremy, dezodoranty. Opreacji nie wykonałam bo straszono mnie komplikacjami. Kremy i dezodoranty strasznie obciążały mój portfel.. i pomoc była tylko chwilowa. Później jednak przeczytałąm o jonoforezie. Okzało się jednak, że taki sprzęt kosztuje kilka tysięcy. Nie wiedziałam czy będzie na mnie działał. Dzięki jednej serii zabiegów pozbywam się problemu pocenia na ok 3 msc. Seria trwa 10 dni, zabieg wykonuje się rano i wieczór. W zakładzie jeden zabieg kosztuje ok 100 zł. Cała seria więc kosztowałaby 2000 zł. Wykonanie zabiegu jest dziecinnie proste i można go wykonać samemu. Jeśli chcecie się przekonać czy warto zainwestować, albo macie jakieś ważne wydarzenie na którym wolelibyscie się nie pocić, zapraszam do wypożyczenia ode mnie sprzętu. Każdy dzień wypożyczenia to koszt 35 zł. Łączny koszt serii to zatem 350 zł. Chętnych do skorzystania proszę o kontakt: jonoforeza@gmail.com . Chciałam dodać, że wypożyczenie sprzętu możliwe jest tylko na terenie Krakowa bądź Bochni.
dodi1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując