Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochłaniacz pyłu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-20, 15:26   #7
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Pochłaniacz pyłu...(?) /help/

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Osobiście polecam jednowiatraczkowe, żeby trzymac reke klientki NAD wiatraczkiem- to o czym wspomniała Paula

Pochłaniaczy do zabudowy nie polecam- pracowałam w salonie z takim pochłaniaczem i wiem jedno- jezeli był wmontowany "na płasko" tzn nie wystawał ponad stół to nie było rady jak zmusic klientke by trzymała dłoń nad nim
Co do takiego z Podpórka z pochłaniaczem wbudowana w stół, to ja mam jedno małe pytanko"A co jezeli zepsuje sie pochłaniacz, zostaje bez stolika?"

Nie jestem zwolenniczka zakupów na Allegro, juz od niejednej osoby słyszałam "Ach kupiłam sobie pochłaniacz taki sam jak u Was, ale taniej" i od tej samej osoby po miesiącu "Dziewczyny, ratujcie!!! Rozkleja mi sie i jakoś dziwnie warczy i zacina, a ja nie mam gwarancji "
Dlatego Obla óczy się na błędach na szczęście CUDZYCH i priorytetem będzie jak najdłuższa gwarancja
Chyba faktycznie zrezygnuje z zabudowy pochłaniacza Z drugiej strony 200zł wobec mojego bezcennego zdrowia to niedużo. To nie jest nadzwyczaj skomplikowane urządzenie, więc nawet jak padnie, mój zdolny wszystko-umiejący tata zrrrobi z nim porządek. W końcu prawie wszystko da się naprawić śrubokrętem
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując