Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-23, 10:15   #3812
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

oj, bo ja leniwa jestem i wieczorem mi się nie chce prasować....
często parę minut z gołą d.... biegam szukając ubrań na suszarkach i pytając męża gdzie mi majtki pochował

U mnie pewnie kalina dzisiaj będzie a u mnie w domu jak na złość cały dzień nikogo nie ma
Musisz więcej gaci kupić i część trzymać w łazience. U mojego tż stoi w małej łazience (w bloku) komoda z bielizną i lekami. Nie ma jak się odwrócić, ale nigdy niczego nie zapominają
A jeszcze mam pytanie odnośnie takiego mycia włosów szamponem 2- 3 razy. Czy to jest sens nakładać olej na noc, żeby później włosy potraktować tak mocno szamponem? Tzn, sens na pewno jest. Nie wiem jak się wysłowić Czy to nie osłabia działania oleju? Czy nei draznimy i nie uszkadzamy w ten sposób włosów? Pamiętam, że chyba Korah kiedyś pisała, że zmywała sese odżywką i włosy były jak tafla. Ale gdybym ja miała zmywać olej odżywką to owszem miałabym tafle... ale taką tafle tłuszczu jak na starej patelni.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora