Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-20, 10:29   #1073
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
dziś piekę ciasto drożdżowe ze śliwkami, więc też się zapisuję do grupy

siedzę już na zdrowe kosmetyki i dumam, co by tu jeszcze przygarnąć

kto jeszcze będzie korzystał z tej okazji - darmowego weekendu wysyłki?
i co zamawiacie?
gdyby drozdze w takiej formie byly rownie skuteczne jak same drozdze to nie tylko mialabym bujna czupryne ale i cialko zapewne tez

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
dzieki za info przypomnialo mi sie, ze kiedys jako malolata probowalam lykac te tabletki ale mialam odruch ktory do dzis pamietam i do tej pory nie moge sie przemoc jesli chodzi o lykanie tych tabletek. Z tego co pamietam to lyka sie je kilka razy dziennie prawda?? Ja chyba wole raz wypic miksture i miec swiety spokoj

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy te drożdże nie pogrubiają, nie wzmacniają i nie powodują szybszego wzrostu włosów na ciele? Ja naprawdę sobie na to bym pozwolić nie mogła, bo już jestem facetem. Ciągle mnie to nurtuje i dlatego nigdy tej kuracji nie zaczęłam. Może lepiej skrzyp brać czy coś.
A tak w ogóle udało mi się i mojej grupie wsparcia załatwić za free lokum na zimę na nasze spotkania.
ja nie zauwazylam wzmozonego porostu wlosow na ciele. Bujnego owlosienia jako blondynka nigdy nie posiadalam a teraz jestem po laserze
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora