Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-05, 21:23   #893
monika.c25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 56
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
i widzisz, kolejna rzecz, ktora podwaze - u mnie zabieg LSD byl porownywalnie bolesny do tego robionego zwyklym Duetem. i o ile w odwrotnym przypadku - tj. braku bolu, gdy winien on byc - mozna byloby stwierdzic, ze zabieg byl zle wykonywany, to jednak w tej sytuacji trudno mi uwierzyc, ze wskutek na przyklad za niskiej mocy odczuwalam bol nie do zniesienia... zaprawde, powiadam - myslalam, ze wykorkuje z bolu^^.
Kwestia odczuwania bolu jest sprawa indywidualna, ba nawet zalezy od fazy cyklu, w ktorej aktualnie sie znajdujemy.
jesli ktos (producent) porownuje dwa urzadzenia, to wydaje mi sie, ze to porownanie dotyczy przynajmniej zblizonych warunkow. natomiast jedna z nas bedzie odczuwac bol na LS a druga poczuje nawet wiekszy na LSD i na odwrot i jeszcze pare innych kombinacji. przytoczylam jedynie informacje producenta, co do bolu niech kazdy sie wypowie sam a i tak kolejna osoba odczuje to adekwatnie do swojego progu bolowego.

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
Ja mam zupełnie czarne włosy tylko na bikini i pod pachami. Te na łydkach - ciemne i mocne mam właściwie tylko do wysokości ok. 10 cm przed kolanami. Następnie powierzchnia przed kolanami, kolana i całe uda, to jasne, mało widoczne włoski, wręcz miłe w dotyku
Ta powierzchnia łydek, która najbardziej mi dokucza, to chyba efekt wieloletniego katowania nóg na zmianę depilatorem i maszynkami.
I faktycznie sądziłam, że te włosy są czarne - być może dlatego, że skórę mam bardzo jasną. Pani w Depiclinic stwierdziła, że włosy są koloru ciemno blond - ale na tyle łydek już powiedziała, że są czarne.
Generalnie miałam włosy zupełnie ogolone - Pani poprosiła o zostawienie paska włosów na następny zabieg, żeby mogła dokładnie ocenić ich kolor.
Także proszę mojego przykładu nie brać jako wiążącego
Alez ja rowniez jestem podobnym przypadkiem. nigdy specjalnie nie przygladalam sie swojemu owlosieniu a dzieki depilacji odkrylam, ze najciemniejsze wlosy mam na lydkach/piszczelach oraz pachach i bikini. kolanka maja juz inna strukture, rosna wolniej, za to uda trzasnelam raz i panie powiedzialy, ze nie ma sensu dalej w nie inwestowac, bo wlosy sa za jasne i nie reaguja na laser.
a co do analizy wlosow jaka podala Siarka40 z przykroscia stwierdzam, ze ja juz nie pamietam jaki mam naturalny kolor wlosow, bo farbuje je od zlobka

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Jestem po drugim zabiegu bikini.
Bardzo różnił się od pierwszego.
Prawie umierałam z bólu (może dlatego, że przy pierwszym łyknęłam tabletkę Ketonal Forte i chyba działała). Za to podrażnień mam dużo mniej - zgłosiłam Pani, że przy pierwszym zabiegu dłuuugo się goiłam i byłam b.podrażniona - więc może teraz zmniejszyła moc (?) a może wynika to z pogody: przy pierwszym zabiegu był bardzo upalny dzień lata a ja wracałam z zabiegu do domu 20 km nagrzanym samochodem bez klimatyzacji i siedzenie samochodowe było jak piekarnik.
Mam wrażenie, że ta depilacja była krótsza i niedokładna, tak jakby babka widząc, że mnie b.boli skróciła zabieg pomijając włoski.
Powiem szczerze, że trochę tracę zaufanie do osoby wykonującej zabieg. Zapłaciłam z góry za 4 zabiegi, gdyż tak było duuużo taniej (a dla mnie LS to i tak duży wydatek), ale trochę żałuję - teraz chciałabym pójść do innego salonu i porównać.
ja rowniez zglaszam swoje prosby co do miejsc depilacji i panie nie widza problemu, kiedy podwyzszam linie kolan w dol i w gore, prosze o strzaly na stopach, pod pepkiem a ciemniejsze wloski na udach pani sama zaproponowala, ze zdepiluje przy okazji bikini glebokiego. tak wiec nie bojcie sie pytac i prosic. na ogol sie zgadzaja

Edytowane przez monika.c25
Czas edycji: 2012-11-05 o 21:25
monika.c25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując