Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-29, 19:53   #3332
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Taki mam ładny lakier na paznokciach a żadne zdjęcie nie oddaje koloru
Nie odbieraj nam możliwości podziwiania Twoich pięknych paznokci

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
wiedziałam Preziu, że na Ciebie zawsze można liczyć ale zobacz, ona na Ciebie patrzy, mówi do Ciebie 'maaaaamo, nie zostawiaj mnie'
Zawsze i wszędzie służę pomocą
Ej, ja nic nie słyszę, nic nie słyszę... nic.

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
i w ogóle się wkurzyłam.. powiedziałam mamie o problemach z @, o wizycie u gina dzisiaj i co usłyszałam? taaa, sugestie o ciąży.
myślałam, że mnie nerwa szarpnie...
Pewnie się martwi, chce żebyś skończyła studia... Zawsze pierwsze skojarzenie to ciąża

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Prezesie, wpisuj Truskawki na wishlistę,bo są boskie zużyłam już z połowę buteleczki, to mój top 5 lakier (bo który jest nr 1 nie umiem zdecydować ) a propos, śniło mi się,że byłyśmy u mojej koleżanki na kawie, i tam była też jej koleżanka i poszłyśmy do kibla zastanawiać się czy są w ciąży bo mają obie takie duże brzuchy i wszyscy mówili do Ciebie Prezes-jakże by inaczej
Wpisałam za Meteor Shower, a przed Morelkowym holosiem Wysoko się truskawy uplasowały

Pilar, uwielbiam Cię! A wiesz, że też mi się ktoś od nas śnił, ale nie pamiętam kto. I lakiery

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ano, okropne, krępujące. boję się o byle problemie związanym z @ powiedzieć jej żebym zaraz nie była osądzana o niewiadomo co. kurczę, mam te 21 lat, głowę na karku i wiem co robię, ale... no nie da się normalnie.

widzisz, chociaż bezpośrednio. u mnie była gadka, że jak sobie pościelę tak się wyśpię i byle bym nie ,,nabroiła''

w ogole przepraszam, że tak się zalę, ale strasznie mnie to drażni, tym bardziej, że i ja i moja mama jesteśmy dorosłe, a porozmawiać się nie da..
Może ją krępują takie rozmowy. No nie wiem. Sama się zastanawiam jak ja wybrnę z kwestii uświadamiania swoich dzieci.

Nie masz za co przepraszać.

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Wiecie co... koleżanka wraca do domu własnie i napisała mi sms "Driving home for christmas.." bo to moja ulubiona świąteczna piosenka.. ja już nawet się nie złoszczę tylko smieję
Dziś na Esce Rock w Radarze puszczali kawałkami świąteczne utwory
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora