Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-16, 20:45   #3355
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
mcromance z tego próbnika fajny jest 6/5
Ja nie chcę czerwieni. Pozbyłam się jej w marcu i nie chcę więcej. Chciałabym, żeby brąz mienił się na wiśniowo lub miedziano. Ale żeby to był brąz.
Jeszcze z DiaRichesse widziałam 5,12 borówkowy kasztan i 6,45 też mi się podobały.
No właśnie wiem, szukałam ci jakiś tylko z połyskiem takiego burgunda, coś w ten deseń i normalnie szok. Wszystko te kolory są bardzo intensywne w czerwieniach, dopiero poziom 5 i wyżej jest taki delikatniejszy, ale 6 i niżej to czerwonka normalnie

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
No i warto to pamiętać. Ja nigdy nie lubiłam rozjaśniacza a farby zawsze mniej mi szkodziły. Skoro nawet Bunny tak uważa to warto się tego trzymać.
Też to czytałam i się zastanawiam jak to się ma do kąpieli rozjaśniającej, bo tam nie ma samego rozjaśniacza
Bo farby na poziomie 5 farba rozjaśniająca może mi nie ruszyć i co wtedy? No i kłaść tą farbę po całości trochę się boję. W sumie kąpieli robić też się boję na razie. Najpierw muszę te moje kudły w miejscu ustabilizować i potem będę myśleć.

P.S. Kachula, wiesz co ci powiem. Ten tran taki zły nie jest, nawet smaczny jak jakaś gęsta woda cytrynowa Tylko tekstura oleju jest dziwna przy połykaniu

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
A jednak teraz Cię podkusiło na rozjaśnianie mam na myśli Delię
Ten kolor strasznie mi sie podoba http://blogblondbunny.blogspot.com/2...ajirel-82.html
Jak podjaśnię jeszcze z 5 razy garnierem to może mi ten poziom wyjdzie
Tylko ty nie przesadź z tym blondem jak Kachula zrobiła Bo pamiętasz, że ona potem miała ekspresowy odwrót do ciemniejszych

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Szkoda męczyc włosy.

A ja już kupiłam farbę Colour Touch 6/75. Ma przyjść w piątek/sobotę. Jak tylko przyjdzie, to od razu zrobie włosy. Do tego czasu zdążę 2 razy naolejować włosy. A oxy do tego jest słabe, bo tylko 1,9% więc powinny mi włosy wytrzymać.
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
No właśnie i ja myślę czy na pewno chcę amoniak... Czy nie walnąć czegoś ala toner i z małym oxy. Ale chyba muszę jeszcze te włosiska nasączyć kolorem i dopiero następne farbowanie będzie ton w ton.
Jasno, ciemniej, jasno, ciemniej [...].

http://media.tumblr.com/tumblr_m938b4U6oI1r0wn98.gif
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora