Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-18, 10:57   #4957
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Właśnie taki efekt Surf Spray daje i taki ma dawać . Niestety podobnie jak Ty nie lubię tej szorstkości i sklejenia. Ja w ogóle nad wygląd przedkładam dotyk. Dlatego prawie nie używam żadnych preparatów do modelowania włosów i utrwalania fryzury. Miałam tylko fazę na Bumble&Bumble, kupiłam kilka produktów i jestem pod tym kątem zaspokojona na następnych kilka lat .
wiem wiem taki efekt ma dawać ale to kompletnie nie dla mnie, podobnie jak Ty nie używam żadnych produktów do utrwalania i strasznie nie lubię właśnie takich sztywnych włosów, aleee wiadomo każdemu co innego pasuje

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
hejka może polecicie mi krem pod oczy w cenie max. 150 zł ? dodam że mam 22 lata i już powinnam używać czegoś i ten co kupiłam u kosmetyczki jest przeciętny, jeszcze brałam pod uwage clinique ale też ma dużo negatywów. macie jakieś typy ?
ja z Clinique All about eyes rich jestem bardzo zadowolona
fajna konsystencja, nawilża, nie podrażnia, nie uczulił mnie, zmniejsza delikatnie opuchliznę, ciemnych worków nie mam więc tu się nie wypowiem. Nie wiedzę w nim żadnych negatywów a upolowałam w promocji -70% na wyprz w Marionnaud więc tym bardziej go lubię
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora