Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik
Wątek: Trądzik
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-22, 21:55   #612
SophieNeveu
Rozeznanie
 
Avatar SophieNeveu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 565
Dot.: Trądzik

Łączę się z wami w cierpieniu, bo zmagam się z tym samym problemem. A razem to zawsze raźniej. Mam masakryczny trądzik, a moja twarz wygląda jakbym miała pizze na buzi ;/ Mimo młodego wieku (16) tosowałam mnóstwo kosmetyków, i prawie wszystkie bardziej mi zaszkodziły, niż pomogły. Jedyne, co mogę polecić to dobrej jakości kosmetyki z apteki, gorąco polecam przeciwbakteryjną oczyszczającą piankę do mycia twarzy Sebamed z serii Sebamed Clear Face (tu opis całej serii http://www.sebamed.pl/pl/clearface_p.php) Niewiele kosmetyków mi pomogło, ale to akurat jest godne polecenia. Stosowałam też tonik z tej serii, ale jakichś spektakularnych efektów mi on nie przyniósł. Ot i tonik, może i coś pom.ógł, ale w niezauważalny sposób. Od 2 tygodni sumiennie przemywam twarz jakimiś roztworami z apteki, specjalnie zrobionymi przez znajomą (może to jakieś podobne specyfiki do Hairspray Queen ). Też składają się m.in. ze spirytusu, ale reszty nie mogę się doczytać. Zeskanuję etykietki i wrzucę, to może Wy coś odcyfrujecie W każdym razie rano przemywam buźkę (po oczyszczeniu) jakimś nieznanym mi roztworem, wieczorem innym roztworem z erytromycyną i kładę na noc taką 'papkę', też aptecznej roboty. Po 2 tygodniach zauwarzyłam niewielką różnicę, ale widać juz pierwsze efekty i mam nadzieję, że tak dalej pójdzie
Stosowała któraś z Was Tormentiol? Kiedyś go używałam. Na początku był całkiem dobry, dobrze łagodził mi blizny i inne podrażnienia, ale po zużyciu 1/2 tubki jakby przestał działać. Mam zamiar znowu do niego powrócić, bo blizny mam straszne
__________________
Jesteś ograniczony tylko własną wyobraźnią.
SophieNeveu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując