Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-04, 10:57   #3924
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
No, nie... Poprosiłam koleżankę, żeby mi kupiła za moją kasę kartę upominkową do S. za 400zł...i ona nie dostała w perfumerii ANI JEDNEJ próbki To było w Wola Parku Myślałam, że nigdzie nie jest gorzej, niż w Złotych Tarasach
Może nie poprosiła o super zapakowanie tak jak ja?
Dobrze, że tam nie kupuję





Cytat:
Napisane przez xdorkax Pokaż wiadomość
Ja wczoraj była w kinie z małym w Sadybie. Przy okazji zajrzałąm do Sephory - kupiłam krem i kartę dla teściowej za 300 zł. Zakupy za ponad 5 stówek i też żadnej próbki.



to kolejne miejsce gdzie na szczęście mam za daleko a skoro nie dają to nie kupuję..
Byłam tam kiedyś wystrojona to kilka babeczek podbieglo a innym razem byłam normalnie ubrana to zero zainteresowania...


Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzięki ale na razie to niepotwierdzone info więc nie nakręcam się za bardzo

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------



jak my coś polecamy to musi być dobre

to powodzenia, zdrowia i gratulacje




Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ide dzis na badanie krwi. Nie nakręcam się na razie żeby potem nie przeżywać jak nic z tego nie będzie

bedIe dobrze




Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
O gratuluję . Albo lepiej nie żeby nie zapeszać . Tak żeśmy o kutangu trąbiły, że zaraz pół wątku w ciąży będzie

Witam z rana .
Co miałam komu wysłać to wysłałam .

A jak sie czujesz?




Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Czyli to teraz norma Btw, przed chwilą kupowałam puder YSL dostałam próbkę jakiegoś kremu Korresa Poprosiłam o próbkę Aliena i od razu po wyjściu ze sklepu zbiła mi się ta próbka Brawo ja Przynajmniej chodnik na Marszałkowskiej teraz ładnie pachnie A zapach cudny - czekam na VIPy i kupuję

korress jest teraz jakąś nowość moze dlatego dostalas




Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Ostatni tydzień testowałam namiętnie chocolate bar! Mogę powiedziec, że jest fajna, ale niczego nie urywa... Moim skromnym zdaniem cienie są ok, ale spodziewałam się chyba jakiegoś wow. Nie jestem mistrzynią makijażu, raczej samoukiem, ale te makijaze z ksiazeczki wyszly fatalnie :/ polaczenie kolorow zupelnie nie dla mnie, robilam wszystkie trzy, tylko houte cocoa sie sprawdzil.
Poza tym cienie się osypują... Wg mnie bardzo :/ Do tej pory nie miałam dużej paletki, uzywalam pojedynczych bourjous, inglota, sephora itp i problem był mniej odczuwalny.
Kolory matowe są jakieś takie płaskie, nie widać intensywności koloru...
Cienie perłowe super się nakłada, blendują się fajnie i będą moimi faworytami, mimo, że przed zakupem nie byłam do nich przekonana. Zapach czekoladki super unosi się podczas malowania i miło wykonuje się make up. Opakowanie bardzo solidne, kasetka duża, metalowe pudełko łatwo można przetrzeć.

Teraz będę robiła swoje makijaże, zobaczymy jak rozwinie się ta historia
Czekam na dalsze losy, a tych makijazy z książeczek nie lubię nigdy
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora