Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-03, 14:41   #951
berti
Raczkowanie
 
Avatar berti
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 117
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
bety (sorry za to przechrzczenie na betty, ale widzę, że nie byłam jedyna ) u mnie pryszcze po eksperymentach pojawiają się po 2-5 dniach. jak coś jest fuj, to już na drugi dzień jest niewesoło, ale takie pryszczole z prawdziwego zdarzenia budują się stopniowo. niektórzy dostają jednak wysypu po dłuższym stosowaniu (miesiąc albo i dwa), ale to inna bajka. jeśli nawet - to przynajmniej na teraz masz coś, co twojej skórze służy
climberka, a ta seria biomedic z LRP czy jak to się zwało to chyba jakaś "przygotowawcza" do tych hardcore'owych złuszczających (wręcz wyżerających) skórę zabiegów w gabinetach dermatologicznych lub kosmetycznych... akurat teraz strona LRP niemiecka jest niedostępna (mam nadzieję, że jakąś fajniusią nowość wstawiają ) a na polskiej nie mogę znaleźć. wiesz coś więcej o tym?
o tak, ja też zrobiłam betty zamiast bety, sorki
mi się po kremie pory zatykają po jakiś właśnie 5 dniach, nie mam niespodzianek od razu tylko z dnia na dzień większe pory i takie grudki pod skórą.
Biomedic - tak potwierdzam to kuracja przygotowująca do kwasu w gabinecie (nie robiłam , czytałam tylko o tym gdzieś) nooo ale to już temat - rzeka, na wątek o kuracjach kwasami

padła tu kiedyś na forum propozycja zrobienia listy skutecznych nawilżaczy do cery odwodnionej-mieszanej-przetłuszczonej może by tak spróbować? Dziewczyny napiszcie czego używacie teraz i kiedy (czym zmywacie, czym maziacie na dzień na noc) i jakie są efekty (nawilżenie - poprawa stanu cery)

pozdrawiam
berti jest offline Zgłoś do moderatora