Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierwszy raz- prośba o poradę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-12, 16:37   #19
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pierwszy raz- prośba o poradę

Cytat:
Napisane przez Ewka.A Pokaż wiadomość
Nie wiem czemy jesteś taka krytyczna wobec siebie bo taki wstęp dałaś o malowaniu,jakby nie wiadmo co miało być na zdjęciach a tu miła niespodzianka bardzo łada buzia,fajnie umalowana i czego chcieć więcejrównież jestem za brązowym makijażem
Cóż, krytyczna się zrobiłam po tym, jak się naoglądałam Waszych makijaży...Dzięki za opinię.
Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
a mi podobaja sie obydwa choc wydaje mi sie ze w pastelowych fioletach byloby Ci lepiej
Dziękuję i może rzeczywiście spróbuję zakupić jakieś pastelowe fiolety i sprawdzę. Na pewno rezultat pokażę na MM.
Cytat:
Napisane przez justka01081987 Pokaż wiadomość
Dla mnie w obu super wygladasz
Bardzo dziękuję
Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Brąz jest za jasny i źle poprowadzony (za nisko i za jasno), uwydatnia opadającą powiekę.
Bardzo dziękuję I o to mi właśnie chodziło, żeby ktoś mi wytłumaczył prosto i jasno, co robię nie tak. Zwłaszcza, jeżeli robi to ktoś, kto się na tym dużo lepiej zna Spróbuję w takim razie pokombinować z tym nałożeniem brązu.
Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
MM to najlepszy sposób na doła na mnie działa jak mam doła,albo gorszy dzieńCzekam na kolejne makijaże
Rzeczywiście, to działa Makijaże następne będą jak znajdę wolny dzień, kiedy nie muszę na szybko się paćkać i lecieć
Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
ten brązik jest uroczym dziennym makijażem. fiolet zaś na wieczór.ale jak juz ktoś tu zauważył może matowe filoety też na dzień?ślicznie podkreślasz swoje walory
Dziękuję bardzo To nie pozostaje mi nic innego jak lecieć jednak po te spokojniejsze fiolety...
Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Witaj na MM
Makijaże podobają mi się oba i brązy jak i fiolety pasują do ciebie.
W brązowym podkreśliłabym mocniej oczka bo teraz jest bardzo delikatnie. Nosisz okulary, jeśli mogę spytać masz plusy czy minusy??? pytam ponieważ jak masz okulary + to oczko automatycznie się powiększa, a jak nosisz - to się pomniejsza i dobrze by było wykonać makijaż właśnie to uwzględniając.
Co do fioletu jest bardzo fajnie wykonany, oczka są ładnie podkreślone, chociaż na zdjęciach twarzy wyszło to delikatnie nie widać za bardzo podkreślonego kącika, który optycznie podniósłby opadającą powiekę. Policzki ładnie podkreślone
Ale się rozpisałam
Dziękuję bardzo za ciepłe słówko oraz niezmiernie dla mnie cenne porady. Co do okularów, mam poważną wadę wzroku (naprawdę poważną), ale mój Tż nie chce słyszeć o rezygnacji z okularów, więc się morduję w nich od kilku lat. Tak, to prawda, że szkła pomniejszają mi oczy, a może jakaś podpowiedź, co wprowadzić, żeby było je bardziej widać (malowanie wewnątrz oka jasną kredką odpada, bo płaczę za każdym razem przy tym jak bóbr i cały makijaż diabli biorą )
Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Podobają mi sie oba. Ten brązik bardzo delikatny, dzinny makijaż - co do nałożenia to już Madziunia się rozpisała i nie będę powtarzać. Fiolet też śliczny, ładnie w nim wyglądasz. Nie rezygnuj z niego. I czekam na inne propozycje.
Bardzo dziękuję. Miło się czyta takie słowa. Na pewno niebawem się pojawię znowu
Cytat:
Napisane przez Monika1994 Pokaż wiadomość
Bardzo ładne oba makijaże, dziewczyny już powiedziały wszystko odnośnie zewnętrznego kącika i kolorków (matowy, delikatniejszy fiolecik na dzień, brąz również w wydaniu trochę ciemniejszym) piękna kobieta z Ciebie czekamy na więcej
Dziękuję, naprawdę dziękuję
Cytat:
Napisane przez magdaSEM Pokaż wiadomość
Moim zdaniem wszystko wygląda dobrze. Czekam na następne.
Cieszę się, że tak uważasz Dziękuję...

Podsumowując- dzięki za bardzo miłe przyjęcie mnie na MM. Okazuje się, ze nie taki diabeł straszny Wasze uwagi na pewno wezmę sobie do serca. Gdybyście miały jeszcze jakieś pomysły co robić/ czego nie robić, chętnie poczytam
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując